bugün

Mavi-mor tonlarında, askısız, kenarları seksi fiyonklarla bağlanmış bikini giymektir.

Yine bel gamzeme dökülen altın sarısı saçlarımla ahenk içinde kumsaldaki insanları ürperten seks mavisi bikini giymiş, şezlongda uzanıyordum. Güneş beyaz tenime sürdüğüm 50 faktör güneş kremimle savaşıyordu. Pembe beyaz plaj çantamda telefonumun çaldığını duydum. Arayanın annem olduğunu görünce meşgule alıp çantaya geri attım. Eşzamanlı olarak denizden kumral bir kafa çıktı. Lacivert güneş gözlüğümün arkasından onu izlemeye koyuldum. Kumral adam yavaş adımlarla yanıma geldi ve...

Uff çok sıkıldım buna sonra devam ederim.*
Tutkuyla ve şehvetle öpüyorum.
Plajda amele amele guneslenen kizin yaptigidir. Denizden 100 metre kadar acilmistim. Sonra yuzerek sahile geri dondum. Yavas yavas sudan ciktim. Plajda şezlognda salak salak guneslenen bir kiz vardi. Sutyene benzeyen bikinisi vardi. Mavi renkteydi. Uzun bacaklari vardi, sirtustu uzanmis bacaklarini acmis gunesleniyordu. Vajinasinin bir kismi bikinisinin kenarindan gozukuyordu. Yanina yaklastim, kulagina egildim ve "götün açıkta kalmış" dedim.
orospunun sessiz tanımıdır.