bugün

Maalesef bu sözlükle beraber ergen organizmasını inceleme fırsatım daha çok oldu. Konu genel olarak da ergenler ile ilgili olduğu için de "piç" tabirini kullandım. Mod kankalarımdan ricam buradaki piç kavramını hakaret olarak almamalarıdır. Çünkü bizim oralarda olmamış meyveye de piç denir. Bu ergenler de henüz olmadıkları için piç demekde bir beis görmüyorum.

Neyse konuya gelelim. Bu ergenlere ve ergen beyinli seks yapmamış eli sikinde abazan dolaşan arkadaşlara da söylüyorum.

Olm sizin bir kapasitesiniz var. Çoğunuzun bir. şöyle sıksan belki iki posta atacak kapasite çıkar bir iki kişiden.

Ama ağzınızda sürekli am sürekli sikiş. 2 kadın olsun 5 kadın olsun 10 kadın olsun hepsini aynı anda sikecek gibi konuşuyorsunuz. Yapamazsınız olm. Sizin kapasiteniz var. O küçük penisiniz tek atımlık. O yüzden iyice kirletmeyin sözlüğü siktirin gidin.

Onu da geçtim Lan amk siz bu tiple bir tane bulursanız hemen nikahı basın. Patlak matlak hiç bakmayın. Bu tiple sizinle evlenmek isteyen kız zaten dünya hayatından vazgeçmiştir. Kıymetini bilin. Şükür namazı falan kılın ateist iseniz kelime i şehadet falan getirin.

Ama artık lütfen tüm dünyayı sikecek gibi konuşmayın. Çünkü aranızda tecrübeli ablalarınız var. Onlar size ve küçük pipinize götüyle gülüyor. Hadi esenkalın.
en fazla 2 postalık ergendir.
--spoiler--
mod. kankalar...
--spoiler--

koparmıştır.

ayrıca katmerli piçtir.
takımlar çalışmayınca dile vururmuş.