bugün

her ne kadar sekse yıllarını vermiş bir dikiş nakış emekçisi olsa da, acaba abazanlar ne yapıyor? Onların yaşamı nasıl? diye sormadan geçemiyor insan. Geçenlerde sordum ben de bunu ve tanımlamaya çalıştığım sorunla karşılaştım.

"aç değilim, abazayım" yazılı bir tişört giydim üzerime öncelikle. seks düşkünü olduğu her hücresine şifrelelenen bir kızın poposuna hafiften dokundurdum, ilkokulda da yapardım simit sıralarında bunu. lakin bu seferki deliciydi " çaatttt" diye bi ses geldi sonra. bu sese alışkın olmadığımdan baktım etrafıma lakin ses yanağımdan geliyordu. Normalde bu dokunuşumu ikramiye olarak algılayıp, arşın merkezine yükselecek o kız tipi, abazan olduğumu farkettiğinde geçirmişti tokadı. durumu güzelce açıkladım ben de, aslında abazan olmadığımı ezergecerus olduğumu söyledim. Sevindi, boynuma atladı. lokantaya, lunaparka falan gittik, simit yedik, bakıştık, mutluydu, gamzeleri vardı, "seni seviyorum" dedi, sikiştik...
(bkz: abazan mısın at çöpe)
(bkz: pipin kopsun da başlık sıçama emi)
mümkün bir durumdur...muhtaç olunan kimse muhtaç olan kimseyi hor görür, ilkel bir sosyal kuraldır.
be durum hep hüzünlendirmiştir biz abazanları.