bugün

Ne farkeder ki.. Insan gibi iletisim kuramadiktan sonra nesil denen sacma sayinin ne anlami var
Sözlüğü gururu olandır. Evet.
(bkz: sikizenci nesil)
ilk entry'lerde başlık parsellemek olarak görülen şimdi ise sözlüğün kıdemlileri haline gelen güzide yazar topluluğu.
bizden daha once yazar olmus olan yazarlardir.
Değerli bir nesildir.
Bunlar olmasa sozluk regl ve masturbasyon basliklarindan gecilmeyecektir.
11.nesilim hiç regl başlığı açmadım , mastürbasyon başlığı da açmadım , aslına bakarsanız başlık da açmıyorum , hatta ne yalan söyleyeyim başka bir şeyler de açmıyorum

öyle mal gibi geziniyorum aq sözlüğünde , moderasyonun tamamından daha çok vakit geçiriyorum burada ama katkım ve popülaritem sıfır.
Efsane neslin efsane yazarlarıdır. Evet.
bizi çömezlikten kurtaran nesildir.
değerli bir nesilin yazarlarıdır. Sözlüğün kalitesini arttırmaktadırlar net.
oytunkaran gibi bir üstadın bulunduğu nesil yazarları. evet.
(bkz: himmet abey)

nesildaşlara selam olsun.
ooo nesildaşlara selam olsun. canınızı yerim.
sözlüğün en kalabalık 2. neslinden olan yazardır.

görsel
nerde lan bu insanlar dediğim nesildir. Madem gitcektiniz, insan bir haber verir lan.
Ara ara girer, etrafa bakar ve gideriz. Çok geride kalmışız.
Ayda yılda bir sözlüğe girip ne oluyor diye bakan, zall, hbbia hala varmı diye merak eden, sonra çıkan nesildir. Hadi selam olsun.
bir tanesi de benimdir. eskiden açmıştım hesabı ama unutmuştum dönüş günüm bugünmüş.
Hoşgelmişlerdir.
Torunumun torununun torunu.
Ya kimse kalmadı mı bu nesilden? Kendimi yabancı bir ülkede dil bilmeden dolaşan turistler gibi hissediyorum. Neredesiniz?
Direnin sekizler geri dönün... Biliyorum ilk başka soğuk,sıkıcı,format dışı gelecektir sözlük.evet hiç bir şey eskisi gibi değil buralarda
kendi nesilim de olmasına rağmen oytunkaran deyip ağlayarak uzaklaşıyorum dedirten nesildir.
Bir efsaneyi bünyesinde bulunduran nesil. Teşekkürler arkadaşlar sekizinci nesil olmaktan gurur duyuyorum. Evet.