bugün

siyasi başlık ve entrilerden sıkılan yazarin çığırması.

ama hakikaten bütün gün sol frame de siyasi başlıklar, siyasi isimler, partiler, bağımsızlar ve cem uzan başlıkları gören biri olarak ben bu görüşü savunuyorum.

insan yazıları görünce kendini yazmaktan da alamıyor. o yüzden diyorum ki sadece bir hafta gencecik pırıl pırıl insanlar gibi takılalım ne dersiniz? sadece bir haftacık. din kardeşiyiz bak? açskfhasf. hadi?

moderasyon bir yardım eli uzat bana!
hep birlikte çalışırsak olabilitesi yüksek olan istem!

sonuçta bir elin nesi var iki elin sesi var. uymayanı da döveriz sozlukcene.
soyle bir cozum sunuyorum:

Hani bazi tur basliklarin sol frame'e gelmesi yasak, iste bizde parti ve baskanlariyla ilgili tum basliklari secim gunu aksamina kadar yasaklayalim. en azindan kimsenin sevkini kirmamis oluruz hem de sozlugun gundemini bir sureligine baska konularla mesgul tuttariz. ne zamanki insanlar oy haklarini kullanir eski duruma geceriz.
yasaklarin çözüm olması zor gözüken durum. sonuçta hangi azimli moderatör tek tek bütün anahtar kelimeleri önce yasaklayıp sonra tekrar açacak? syrıca ikna etme boku da var işin içinde.

bir de düşünce özgürlüğü bahanesiyle ortalığı velveleye verebilecek genç militan arkadaşları da unutmamak lazım.

bunun tek yolu azimdir yoldaşlar! azimle yazmamaya çalışıp, yazanı uyarıp nazik bir dille entrisini silmesi istenebilir. (tehdit yoluda ikna edici olabilir)

hiç bir şey imkansız değildir. evet.
darbe sonrası görüşleri çarpıklaşan ve sürekli birbirlerini bombalayan gençliğe sadece 1 haftalığına olsa da dur çağrısıdır.

sonra kaldığımız yerden devam ederiz? biraz sevgi, biraz aşk? böcekler, kuşlar falan.
azim mazim değil de, bunun kanunen zorunlu olması olasılığı da var. yeni internet kanunu ile bu tip sözlükler filan da basın-yayın organı statüsünde değerlendiriliyorlar. böyle bir husus var.
insanlar siyaseti anlayamadığı için öne sürülen antidemokratik hede...
insanlar biraz rahat gerginlikten uzak dursun diye düşünülen hede.

zaten burada "ben siyasetten anlıyorum koçum" diyen bir babayiğit varsa ben de kedimi yiyeceğim. asfgasf. ne lan bu? iki gün sakin sakin takılacağız alt tarafı.

herkesin kendine ait görüşü var. bi görüşü olan herkesin de siyasi bir düşüncesi var. yani demem o ki nedir insanlarda ki bu bitmek bilmez "ben senden daha akıllıyım" sevdası?

oysa bak etyafına gün ağarmış öss bitmiş, insanlar mutlu böcekler fırtlaşıyor. iki saniye apolitik takıl.

zaten hepimiz darbeden sonra iyice balon olmuşuz. nedir ki yani. oeh.
(bkz: genç yazarlarımız durumdan rahatsız)
(bkz: 4 nesil vatandaşlara siyaset dersi)
(bkz: korkma acımayacak)
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
(bkz: ahahahaha iste ben buna gülüyorum)
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: sözlükler yasaklansın)
1 günlüğüne de olsa hedefine ulaşmuş amaçtır. vay be.

o değil de, siyasi partiler hakkında olumlu\olumsuz entrilerin yasak olması bir yana, kendileri hakkında saçmalamak da an itibariyle yasaktır.

unutmayınız, unutturmayınız.