bugün

sagciligin ismini duyunca tüyleri kabaran, din sömürüsünden, kafatasciligindan, müslüman gecinip, benim memurum isini bilir tarzi politika yapanlardan nefret duyan kisidir. is sirf muhafazakarlikla kalsa zerre tinlamayacak dürüst insandir.
her bireyin doğal olarak kendi görüşü olabileceğini bir türlü kabul edemeyen insan modelidir.
(bkz: dostum dürüst solcu demişsin ama bu faşist çıktı)
sag diye bir şey yoktur, sol diye de birşey yoktur, türkiye de, ittihatcı faşistler ve müslümanlar vardır, bakarsanız işçi partisi ile, chp nin, mhp nin, en asırı uc sol agızların önemli toplumsal meselelerde aldıkları tavır aynıdır. ne demişti dtp genel başkanı, "bizim laiklik anlayışımız askerle aynı, bizi neden dışladıklarını anlamıyorum" ergenkonda ortaya çıkıyor ki aslında hepsi arkadan kumandalı, ittihatçı kumandasında örgütler.

bugüne kadar, menderes, özal, çizgileri bu ittihatcı çizginin dışında idi, hareket olarakta, bugünkü akp o çizginin dışındadır ve büyük birlik partisi, görüldügü üzere, bu iki hareketinde çıktıkları çizgi tıpkı menderes in chp den kopan bir milletvekili olması gibi, türk milletinin bagrından çıkan yerli hareketlerdir, her ikisi ile de sistem ciddi mücadele halindedir, muhsin yazıcıoglu nu şehit ettiler, digerleride dikkat etsinler, ittihgatcı çizgi tetikçi olarak mossad ajanlarını kullanıyor, büyük suikastlarda, malum içerdeki tetikçilerin hepsine yakını ergenekondan içerde olmalı.
(bkz: ne olacak bu sağın kompleksi)