bugün

her türlü yazara uygulanabileceği gibi sağcılara da uygulanabilen tanımadır.
ateistleri tanımaktan daha zor olan durumdur. bir başlıktan sağcı bir yazarın başlığı açtığı anlaşılabilmekteyken, bir başka başlıktan o başlığı hangi ateist yazarın yazdığı daha rahat bir şekilde anlaşılabilmektedir. ateistin yazdığı değil, hangi ateistin yazdığı diyorum dikkat edilirse. *
vay anasını be!. ben içişleri bakanlığından sorduruyordum agam bu sağcı mı diye. o bile tatmin etmiyor kimi zaman, başlıyorum nickleri koklamaya.

tanım: sağcı yazarları başlık ve entrylerinden tanımaktır, tanımakmış. ( çok açıklayıcı oldu beah )

blue'cuğum tutamıyorum kendimi yavs.
(bkz: komunistlerin kafasindaki bitler)

bu başlık için çok düşünülmüş mü diye merak ediyor insan hani.
bluevelve yazarı başlık ve entrylerinden tanımak gibi bir şeydir.
bu sölükteki herkesin belli bir siyasi görüsü vardır,yazarlar bu görüslerini entryleiyle millete yansıtır.bunu sagcısı da yapar solcusuda şerıatciside... (bkz: sekıl A bu baslıkta oldugu gıbı)*
(bkz: gayet dogal)*
(bkz: aybars lebib)
(bkz: alone with everybody)
(bkz: converse giyen komunist)
(bkz: nike siken solcu)
(bkz: adidas öpen sosyalist)
(bkz: ayağında converse ile sosyalistcilik oynamak)
(bkz: para babası yiyen komunist)
(bkz: levis pantolon alıp masturbasyon yapan solcu)
(bkz: coca cola içen komunist) vb. sığ başlıklarlar.. hiçbir dayanağı olmayan, gerçek anlamda bilgi içermeyen, siyaset ile alakasız, bilgisizlik sonucu açılmış başlıklardır. hadi bu ergen ülkü ocaklarında takılıyordur veya bilgisizdir, henüz okumamıştır karşı çıktığı kavramları, aklınca ironi yapmaya çalışıyor diyeceğim ancak o da değil abi "ironi" ile alakası yok. kişi körü körüne sadece "converse giyen komunist" efsanesine kendisini inandırmış.
aynı şey solcular için de geçerlidir. örnek için; (bkz: sagci yazari baslik ile entrylerinden tanimak)
pkklı da olsa hayvan hayvandır başlığını sola yada sağa maletmek ancak cahilliğin karası, ajitasyonun daniskası olabilir. pkk bu ülkenin siyasi görüşler üstü bir sorunudur. her sağcı görüşe mensup birey, yada her solcu görüşe mensup birey pkk ile ilgili bir yorumda kendine dair bir iz bulamaz. olsa olsa pkk'yı sol görüşe mal etmek isteyen bir zırvalama olacaktır.
(bkz: bu millettin karnı çok tok be hocam)
(bkz: ben şahsen sol frame e karşıyım)
(bkz: sol frame sağa çekilsin)
adı çıkmış dokuza inmez sekize arkadaşların eleştirdiği çaktım köfteyi vaziyetidir. bana bir resim gösterildiğinde vakti zamanında nasıl bu avasas 'tan başkası olamaz dediysem, fatura kuyruğunda da karşıt görüşlü insanları kıytırıktan bir çanağa, kendilerini de tupperware kaba layık görenler öyle tanınır.

edit: iyi de denk gelmiş.