bugün

(bkz: sevtap özaltun)
gozlerindeki buruklugu baskalarindan saklamaliyim diye dusunen kizdir. kendimden biliyorum.
Yakışanı var yakışmayanı var ama yakışana da çok yakışıyor be! Mesela Bora Duran'ın beni öldürdün klibindeki kızda çok güzel duruyor.
Benim bu zamanlar konuştugum bir arkadaşım yapıyor uyuz oluyorum amk herkez yapıyor bu zamanlar.
Kezbanda olaolabilir afette.
(bkz: MODA)

Yaptığı herşeyi günümüz şartlarında yapılabilirliğin trendine bakarak karar veren, kendi zevki olmayan, stil ve tarz nedir bilmeyen kızların bazen tahammül edemediği kafanın ön kısmındaki saçları göz hizasına yakın kısaltarak saça verilen şekildir.

Kahkül bir saç kesim çeklidir ve çoğunlukla yüz tipine göre uygulanır yada uygulanmaz. isterseniz olur, istemezseniz olmaz. O yaptığınızı 20 sene önce yapıyorlardı kuzum hahaha diyen mallara önerim: azıcık kendinizi bulun.
eski sevgili geldi akla.. sağlam aşıkmışız zamanında demek ki. güzeldir yav.
Eskiden yapardik. Bi 5-6 yil kullanan biri olarak diyebilirim ki Bakmasi zor, kisaysa yani kaşa kadarsa yatip kalkinca kahkul havaya dikilir, her gun sekil vermek gerekir, cabuk uzar sekli bozulur... Ne kadar yakissa bile Kahkulsuz hayat en rahati.