bugün

Etrafta son zamanlarda artmis “modern turbanli” stylingi düşüncesi. Ulan kafaya takmissin degisik bir bez parcasi altinda elbise yuzde on ton makyaj ben ne anladim bu isten kardesim? Sacim gozukmeyecek ama yuzum guzel gozuksun. Senin dayanagin dinse turban icin makyaj ne alaka amk. Ya adam gibi basini ort gerekliliklerini yap ya da kafani ac o sekilde yasa. Hem ayranim dokulmesin hem gotum sikilmesin derseniz bu isi gercekten bazi seylerden fedakarlik yaparak yasayan insanlarin yaninda kalitesiz yapay durursunuz. Cunku boyle cok ozenti duruyorsunuz. Mini etek vs giyen kadinlara fesat fesat bakip orospuya bak gotunu basini nasil da sergiliyor bakislariniz o kadar belli oluyor ki.
ya açıkçası makyaj yapabilir sonuçta böyle bir adet veya hadis yok fakat asıl hoşumuza gitmeyen şey o kişinin makyaj "yapamaması" oluyor, sadelikten uzak her şey gözüme eziyet geliyor, yap tatlı bir makyaj, kim olursan ol, neye inanırsan inan, türbanlı türbansız ayrımı değil bu, dikkat ettim hep, eyeliner sürmesini bilmeyene de ceza kesilsin, ne çektiğimi anlayamazsınız.