bugün

saçı kazıtmaktır. isteyene yolluyorum resmi yorum almak için. bulduğum her sitede yolluyorum beyler herkes beğendi. siz de yapın.

evet beyler. minoxil, bioxcin, bilmem ne kürü vs. hiçbiri işe yaramadı biliyorum. çünkü yaramasın istiyorlar. bu sektör böyle dönüyor. sizi "saçım dökülürse mahvolurum" psikolojisine sokup "bir boka yaramayan" ilaçları satıyorlar.

ilk 1-2 ay toparlasa da, eğer genetikse dökülmeniz bir boka yaramaz bu ilaçlar.

size kesin çözümü söylüyorum.

1-kabullenin : eğer genetikse bitti beyler. isterseniz yılda 10 m euro kazanan bir futbolcu olun(rooney), yine durduramazsınız.

2-kısa kestirin : direk sıfır numara yapın demiyorum. bu ay 5 numara ile gidin sokağa. her 1.5 ayda bir 4-3-2-1 şeklinde kısaltın.

3-sıfır numara tutun : bir süre sonra alışacaksınız zaten amk görünüşe. evde makine varsa(ben sakalları kısaltıığım makine ile yapıyorum) sıfıra vurun.

özet : kızlar bu halime bayıldı beyler boşuna üzmüşüm lan kendimi.
kemoterapiden uzak durmaktır.

sonrasında ya kıvırcık oluyor ya da az çıkıyor. çıkan saç teli de güçsüz ve ince.
vurdurun abi cem yılmaz gibi sıfıra vurdurun, zaten alıştığınız zaman hep vurdurmak istersiniz.
Kellige alismalisin bence yavastan

kafayi kesip atman lazim baska cozumu yok.
Iyi beslenmek, stresten uzak durmaktır. Piyasadaki kimyasallardan medet ummamaktır. Iyi tarak kullanmaktır. Tarak kötü saç düz değilse saçın çoğu tarak yüzünden dökülür. Kestirmek çözüm değildir, sadece kısa saçın döküldüğünü farkedemezsiniz. Genetik kelliğe de çözüm bulunur sıkıntı etmeyin, bilim çok ilerledi. Yalnız dht hormonu orta yaşların sonlarında dökülme yapar az yada çok bundan kaçış yoktur.