bugün

kardeşim wc ye girerken takke takmakta sünnettir hemde unutulmuş bir sünnet.

Saçlara en çok zarar veren şeylerden bir idrarın buharıymış buda bilimsel olarak kanıtlandı.

kim unutulmuş bir sünneti ihya ederse 100 şehit sevabı alır inş.
aşırı ve sürekli saç dökülmesi ya genetiktir ya da demir ve vitamin eksikliğindendir. önce kan değerlerinize baktırın. eksiklik varsa takviye etmeye çalışın. tedavi sonucunda hala dökülüyorsa büyük ihtimalle genetiktir.
Duzenli seks hayati. Ciddiyim iyi gelir. Sizin mutlulugunuzla dogru orantili olarak eger genetik sorun yasamiyorsaniz dokulme durur.

Edit: olum neyini eksiliyorsunuz lan bunun? Bilimsel bir gercek bu. Testesteron fazlasi sac doker. Genetiksel dokulme zaten var. Ee neyini eksiledin olum mal misin?
Testesteron seviyenizi düşürün. Fazla testesteron kelliğe sebep olur.
yeni çıkan bir şampuandır.

bir şampuan çıkmış,

totonuza sürünce oradakileri döküp,

kafanızda saç çıkarıyormuş.

kıvırcık mıvırcık idare edeceksiniz artık.
Genetik muhendisligi.
Lavantayla demlenmiş sıcak su duştan sonra başınızı bununla durulayın iyi gelir ekstra çam terebentin sarımsak ve buğday şampuanı bir de düzenli bakım haftada bir mutlaka baden yağı ile karışım yapıp yarım saat streçle sarılı bekleyin çol zor değil biraz disiplin.
içmek, içince döküldüğünü unutuyorsun.
Beslenme düzenine dikkat etmek, uyku düzenine dikkat etmek ve arada saçları besleyici bakimlar yapmak. Fazla değil arada.
(bkz: haldır şaldır)
üzerinde dökülme karşıtı yazan şampuanlar değildir.
kimi yörelerde idrar özellikle de eşek idrarının iyi geldiğini söylerler.
genetiğiniz müsaitse ya da stres sahibi insansanız hiç bir sikim iyi gelmiyor. boşuna paranıza yazık etmeyin.

head&shoulders
clear
axe
bioblas
tresan
siirt bittim sabunu

her bir siki denedim aynı. ben yandım siz yanmayın.
çinko takviyesi alabilirsiniz.

çinko aynı zamanda lökonişi varsa ona iyi gelecektir. akne oluşumunu da engeller.

hayır, bu bir çinko reklamı değil.
döküleceği varsa o saçın dökülmesine hiçbir şey engel olamıyor, dökülecek saç kafada durmaz demiş atalar.
hiçbir şeydir.

genetiğinizde kellik varsa hiç uğraşmayın, şekilli bir kafatasınız varsa kazıtın gitsin.

serumlar, şampuanlar vs. sürekli kullanıldıklarında sınırlı bir yarar sağlarlar, kullanmayı bıraktığınızda hızla geri dönersiniz.
Stres yapmamak.istediğin kadar iyi bak stres varsa hayvan gibi dökülüyor.Normalde dökülmeyen saçlarım vize ve final haftası takur tukur dökülüyor.
Kafaya takarsan strese giriyorsun daha çok dökülüyor. Salla gitsin kalırsa senindir giderse hiç senin olmamamıştır.
sarmısak..
(bkz: ısırgan otu)
başa bela olan saç dökülmesine en iyi gelen şeyi buldum arkadaşlar. internetten bir set aldım, içinde gözenek açıcı, dip yağı, şampuan ve dermaroller var. 1 buçuk aydır kullanıyorum haftadan itibaren yeni saç çıkmaya başladı, olan saçlarımda kalınlaştı. erkek tipi dökülme yaşayanlar varsa kesinlikle denemeli. benim kullanmadığım ürün kalmamıştı. sarımsak şampuanları, mavi sular. bir tek bu set iyi geldi. korkmuştum ilk başta dermaroller iğneli falan diye ama yaralayan bir ürün değil.
Peruk.....
görsel
(bkz: biomen)
saç spreyi. yapıstırıcı özelliği sayesinde saçınız kafanıza yapışır ve dökülmez.

uhu da kullanılabilir ama ben tavsiye etmiyorum.
revox bir boka yaramiyor arkadaslar.
o kadar para verdik insan bekliyor benim de sirma sacim olsun fon cekeyim orgu yapayim ahenkle dans etsin.

etmiyor.