bugün

Kabile yaşantısındaki felsefi akımdan oldukça etkilenmiş bir kürdün eylemcilere oteline zarar gelecek diye saldırmasıdır.

mardinliymiş kendisi.

https://twitter.com/mhmetsa

bu da mı tesadüf!
görsel

görsel

gözaltına alındığı haberi de yalanmış. adam cafesindeymiş şuan.
(bkz: tüm mardinlilerin kürt olması)
Kabak gene kürtlerin başına patladı. Ne olursa kürtler yaptı zaten. Ilk günah keçisi biziz, sonra solcular. Böyle bir eylemi yapan kişiyi kimlik beyanıyla yargılayan insanımsının nasıl bir beyne sahip olduğunu anlamak güç bir ikincisi her kim olursa olsun elinde satır olan kürt de olsa türk de olsa orada suç işlemiştir fakat bunu ırkçılığa vurmak faşistlik değil de nedir?
(bkz: hayır kara murat benim) Burada "hayır kara murat benim arkadaşım" olmuş.

Her blog açan, her twitter hesabı olan, bir şey sallar oldu bu ülkede amk.
bdp'Li insan sever bir kardeşimizmiş. kürt değilmiş.

görsel
düzgün bir kaynaktan doğrulanana kadar emin olunamayacak durumdur. twitter'daki adamın yalan söylediğini ima etmiyorum, sadece daha güvenilir kaynakların kimlik açıklaması gerektiğini düşünüyorum.
(bkz: istanbul un göbeğinde oteli olan mağdur kürt)
zeka olmadan yaşamanın mümkün olduğunu gösteren arkadaşın kürt olması ne garip değil mi?
o alçak sadece bir akp faşistidir. ne olduğu bu tanımda gizlidir.
gezi parkı göstericileri arasında kürtlerin olmasını eleştirenlerce eleştirilen bir başka iddia daha.
Döner bıçağıyla dans eden bir ırk için gayet normal olandır.
yaklaşık 600.000 tl zarara uğrayan bir bdp'li esnaf çıkmıştır. sokak anarşizmini destekleyen bir partiye oy verip sokak anarşizminin bir mağduru olmuştur.

(bkz: ilahi adalet)
önemsiz ayrıntıdır. adam esnaf bu vandallar yüzünden ekmeğinden olmuş öfkeli olması normal değil mi. hiçbir ideolojik beklenti içermemektedir öfkesi. cinnet hali.
istanbul da türk mü kaldı amk.
ne olduğunun zerre önemi yoktur. x bir kökeni bilinmeyen t.c. vatandaşı da olabilirdi.
anlamadığım 300.000-600.000 tl (söylenen bu doğru-yanlış bilmiyorum) zarar etmesi konusu.
1- eğer 30-45 gün içinde bu kadar zarar ediyorsa daha önce (varsayalım 1 yıldır orada) kazandıkları ne ayak?
ortalama akılla yılda 3 trilyon kazanır o zaman.
2-hepsini geçtim madem bu kadar zarar ediyor, hani memleketin hali güllük gülistanlıktı amk! bunu da gitsin akp'ye sorsun.
3-hal ne olursa olsun bunu yapma hakkı yok!

not: mevzular uzatılır gider ama ilk aklıma gelen bunlar.
istanbul un göbeğinde oteli olan mağdur kürttür kendisi. Birkaç gün az kazandığı için bir kızı tekmelemiş kızın sırtına satırla vurmuş ve ceza almamıştır.

Kürt olmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşamıştır kendisi.