bugün

bozuldum bir kere. tamire de gonderdin bak ne dediler sana; bey sen bunu tamir ettirene kadar yenisini al daha iyi. satarsin bunu aldigini da oburunu alirken kullanirsin. herkesten aldiginla en mukemmelini almaya en iyisini elde etmeye calisirsin. hep daha yukari. geride biraktigin bozuk ruhlar, kirik kalpleri bosver sattin 3 kurusa zaten aldiginda da 5 kurus etmezlerdi olsa olsa 3 kurus. bir zararin yok cok sukur. seni durdurabilecek senin icin vazgecilmez olabilecek asla bozamayacagin hatta dokunmaya kiyamayacagin bir kalp var midir bu dunyada?

arkana donup bakmaman ne tuhaf, satilikta kendini sana ait hisseden bunca kalp varken.

ip ustunde cambazlik yaptirdin bana. Asla sana ait degildim ki. Hic tutmadin ellerimden. Hic saglam dayanagim olmadin. Bense oyleymissin gibi davrandim hep. Dengede durmaya calisriken ilk darbeyle yikildim, bozuldum.

Sen iyisi mi beni de sat. Kimse seni teketmemis olabilir. Ama ben kalbimi avuclarima alip bit pazarinda soluk almaya raziyim. Hic olmazsa alici bulana kadar dusmeyecegim bir iskemlem olur. Unuttugum rahat adimlari atarim. Beni ustune koydugun ip erimeden indir beni cikardigin bu gok yuzunden. Bulutlara bak griye caliyor. Utsumuze basimiza bulustirmadan yagmuru, kari ve daha da fazla sogutmadan kalplerimizi indir sen beni. Sat gitsin.