bugün

doğru bir söylem. bunun sebebi insanların inançlarında gerçekten özgür olmalarının gerekliliği.* eğer bi müslüman inek kesiyosa onlar da diğer insanlara zarar vermeden kedi kesebilmeli.

sonuçta adamlar inançlarının gereğini yerine getiriyo. müslümanlar nasıl belli bi zaman aralığında inek kesince sevap point kazanıyosa bunlar da kedi kesince kendilerince sevap point kazanıyolar. böyle bakmak lazım olaya.

derseniz ki o kadar şirin hayvan kesilir mi yhaaa. eh be sayın yazar. ineğin tek suçu tipsiz olması mı. evde beslenemeyecek olması mı. ne günahı var o hayvanın.

inanç konu olduğu vakit sırf şirin diye hiç bi hayvana ayrımcılık yapılamaz.

ve ayrıca islama göre kedi kesmek günah değil diye biliyorum. yanlışım varsa lütfen düzeltin.

edit: bu başlık trollük amacıyla açılmamıştır. ve cidden lan bi düşünün.

edit2: bi objektif olup şu yazı öyle bi okumaya çalışın.

edit3: sadece herkesin inancını özgürce yaşaması gerektiğini düşünüyorum. satanist felan da değilim.

edit4: kafam karıştı şimdi. santanistler kedi kesmiyolarmış diyolar. boşuna mı savundum lan sizi allahsızlar.
bir bakıma mantıklı önerme. zira dinlerin saçma olduğunu kabul edersek hepsini çöpe atmak akla daha yatkın sanki.
(bkz: eskiden buralar hep kediydi zirvesi)
(bkz: genç müslümanlar şaşkın)
Dibine kadar haklı söylemdir. Trollük falan değildir. Lan amk bembeyaz kar gibi kuzuların kafasını kesip dalağını yiyonuz kıçı kırık pis nankör kedi kesilince vay efendim satanikler kızlı erkekli ayin yapıyolar. Onlarınki inanç değil mi lan!
inanç özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gereken mantıklı istek. ineğe gelince ok, kediye gelince yok yok. olmaz öyle.
abd'nin islamı yozlaştırmak amacıyla geliştirdiği ılımlı islam projesinin meyvelerinden biri olan yazar başlığı. Malesef günümüzde islam coğrafyasında yaşayanlar ya araya bir din adamı sokarak Allah'tan çok ona kulluk edecek kadar cahil ya da yazar arkadaşımız gibi asıl amacı evine et götüremeyen insanlara yardım etmek paylaşmak olan bir olayı , tamamen sadist düşüncelerle zevk için yapılan bir eylemle karşılaştıracak kadar cahil. Bence zevk için yapılan katliamlardan önce islam için özgürlük istemeliyiz.
neden bu kadar tepki gördüğü anlaşılmayan cümle.

"abd'nin islamı yozlaştırmak amacıyla geliştirdiği ılımlı islam projesinin meyvelerinden biri" olan bi başlıkmış. ben inek kesmeyin kedi kesin dedim zaten.

islam için özgürlük iste ona lafım yok ama sen sadece islam için özgürlük istiyosan orda duracaksın. sadece sen yoksun dünyada. sen özgür olacaksan satanist de özgür olacak kardeşim. ve adamların amacı zevk değil. senin inek kesmenden hiç bi farkı yok.
müslümanlar rahatça kurban kesebilip buna özgürlük diyorlarsa satanistlerin kedi kesme isteğine de saygı duymak zorundalar. yoksa sikerler öyle özgürlük dinini.
kediyi kesip etini hayır olsun diye komşularına dağıtacaklarsa kessinler laf etmeyiz ama işte mundar ediyorlar hayvanı bütün kızgınlığımız ondan zira...
satanizm "hayvanlara zarar vermeyin" diye emrettiğinden dolayı baştan kaybeden önerme.

"kedi kesme" hadisesinin şehir efsanesi olduğunu babaanem bile biliyor olmasına rağmen hala buna inananlar varmış lan. enteresan.

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerekiyor demek ki.

(bkz: #4751582)
görsel
http://i.capsspot.com/s/2/9/240030.jpg
Isteyen herkesin istedigi hayvanı kesip yemeye hakki olmalidir. Inegi koyunu kesmeye hakki varsa insanin kediyi kesmeye de hakki olmalidir. Not: kedi besliyorum onu keseni kesmem yirtatim ulan.
satanizmi gerçek dinlerle, dünyada gerçekten insan beslenmesi için yaratılmış olduğu belli hayvanları da kedi ile karıştıran, kafası karışık, neidüğü belirsiz insan söylemi.
hiçbir inançta bu tarz özgürlük düşüncenin olacağına inanmıyorum. haksız yere bi canlı öldürmek zulümdür. ayrıca bunun inançla bi alakası yok tamamen duyarlılık.
inanç özgürlüğü kapsamında düşünüldüğünde mantıklı olan önerme.
saçma söylemdir. islam hayvanların sebepsiz yere kesilmesini yasaklanmıştır. senin sofranda yediğin et kedi değil inek etidir.
büyükbaş hayvanı en azından kesince yiyen bir müslüman ve şükran günü hindisi kesipte yiyen bir hıristiyan dini varken, enişte tecavüzü sonrası şirazesi kaymış, kendini dünyanın tepesinde gören siyahın asaleti içinde kendi ruh bozukluğunu saklayarak, bir iki öğrendiği death, trash ile kendine metalci süsü verip la benim inancım ne olaki derken, a bu adamlar şeytan meytan deyip civciv doğruyorlar ya konserlerinde dedikten sonra işi satan'a bağlamakta bulan acınmayası tiplerin yaptığı kusulacak ibadet zırvasıdır. Biir, dünyadaki tüm dinlere gösterilen saygı, bir yaratıcıya ve onun dünyaya getirdiği güzellikler ve iyiliklerin yayılmasına duyulan saygıdan dolayıdır. Kötülüğün esas alındığı, iyi olan herşeyin karşında olan bir harekete din deyip saygı duymamız ya da görüştür deyip saygı duymamızı beklemek eşek bokundan elmas çıkması kadar bir ihtimaldir. Bu arada metal demek satan demek değildir ey bıngıldağı halen yumuşak olan ergen... ikiii, senin o hiçbirşeyinden faydanlanmadığın sana dost hayvanı kesip parçalara ayırıp fotosunu çekiyorsun ya, elime bir gün geçersinde seni inşaat temeline betona gömüp tez zamanda efendinle buluşmana yardımcı olurum diye çok dua ediyorum.
Kedi kesen satanisti veya satanist rockcılar yaftasını sizin beyninize kim soktu yıllardır çıkmıyo.
Bu arada metal demek satan demek değildir ey bıngıldağı halen yumuşak olan ergen...
cümlesinin okunması gereklidir...
ışid rahatça insan kafası kesebilir mantığı ile aynıdır.