bugün

Kafaları karıştıran sorular bütünüdür.

Arada foto moto, ortalığı karıştırıyor. Arada deli gibi tanım giriyor.

E be sen napan be ya?

Evet.
Kendini trollüğe adamış bir yazar?
Hem trolldür, hem yazardır hemde deli gibi içerik üretir. 50 yazar Birtane saraca etmez tanım girmekte.
deli yani.
saraca zall'ın feykidir bence.

veya çocuğu da olabilirdir.
Başlık acmakta da benim üstüme yok,

Kanser etmekte kasap bau donunu kaybeden infial erecto vb.gibi

Var da var...

Sözlük için herkes birseyler yapiyor. Yapıyor da 1 mm ilerleme yok.

Evet.
Ben deli değilim olum, asıl sizin basiretsizliğinizi çeken bir yazarım, ulan bende olmasam sözlükte tanım giren yazar olmayacak daha şimdiden uludağ sözlüğün tüm otomotiv tanımlarını bitirdim varsa eksikler onlarada bakıyorum şimdi, biz içerik üretiyoruz yani tüm gün boyunca trollük yapıp gırgır şamata takılmıyoruz.
Yalan söylüyor diyen çıksın, çünkü kendileride biliyorlar bu durumu maalesef sözlükte saraca dan başka içerik üreten ve tanım giren yazar yoktur maalesef.
Allahın trolleri sizi, öyle cevap veremezsiniz işte, gerçekler yüzünüze tokat gibi çarpar adeta.
5.nesilim zamanında girdiklerimiz burdan moskova ya yol olur. Fidaların mordak vs çok yazar da burayi iyi bilir.

3 dak içinde 15 başlık acmisligim var benim. Şu an bile öyle. Bir şeyler yqzanları taktir ediyorum. Ediyoruz da. Amma velakin kaç kişi okuyor ki?

Millet ondam gitmedi mi?

Onu diyorum...

Hala yazanlara saygı duyarim.

Evet.
Uludağ sözlük için kendini adamış bir yazardır, troll olmasınada gerek yoktur, zaten sözlükte 50 'ye yakın boş beleş troll yazar vardır.