bugün

evet efendim...

seçim zamanı sokaklarımızı kirletip ya lan acaba hasta var mı, ya insanlar rahatsız olur mu ki diye hiç mi hiç düşünmeden, insanlara olabildiğince saygısız bir biçimde ve atatürk gibi sert ve korkutucu bir lidere yazılmış şarkıyı dinleterek oy toplamaya çalışan chp otobüsü. içinde genelde banu alkan göbekli, öjeleri yarısı çıkmış üstüne yeniden sürmüş olan teyzelerin olduğu, röfleli olduğundan mc donalds dondurması ucuna benzeyen saç tipleri olan kadınların da destek olarak karın tokluğuna çalıştığı tüm gün gezen seçim otobüüsü.

ben çekmek zorunda değilim kardeşim. benim yatalak valideciğim var gün boyu sarı saçlı mavi gözlüm diye dolanmayın. aynı şeyi her kasım ayında sabahın köründe de yapıyorsunuz sesimizi çıkarmıyoruz hadi senede 1 kere diye ama cılkını çıkarmayın. gerçi o da çok büyük rahatsızlık ama ne yapalım şikayetçi olsak hain ilan ediliyoruz.

şu hastalara bir önem verin kadıncağız ilaçlarla yaşıyor!
(bkz: aynı yoldan geçmişiz biz) *
haydi 1 daha diye gezen akp otobüsüne kıyasla sarı saçlım mavi gözlümü öpüp başımın üstüne koyarım arkadaş!
(bkz: buyursun gelsin) gelebiliyorsa.dedirten ve yarın saat 21:00 itibari ile göt olacak partinin seçim arabasıdır.

not:liberal demokrat partiliyim.yunus balıkını seviyom belkim sananey *
sezgin tanrıkulu'nun çizdiği profille tezat oluşturan söylemle gezen otobüs.
çağdaşlığa ve demokrasiye katlanamayan zihniyeti sinir eden kutsal otobüstür.
atatürk'ün ilke ve inklaplarından ziyade her seferinde sadece ismi ve sıfatsal özelliklerini kullanmayı siyasi zihniyeti olarak benimseyen partinin otobüsüdür.
her partinin yediği halttır. yalnız olay o değilde sözlüğün toplu karar alarak hiçbişeyeboşunaiçlenmeyen adam adlı yazarı tınlamaması lazım. adam bildiğin çok pis kafa yapıyor. sinirlenmemek lazım.
ben hiç denk gelmedim ama varsa da işgüzarlıktır.

atatürk artık yaşamıyor.

ve atatürk chp'ye zimmetli değil.

seçim şarkısı dediğin güncel olur, o güne odaklı sözler içerir ve o anki lidere ithaf olunur.

dediğim gibi işgüzarlıktan başka bir şey değil.

ama denk gelmedim hiç.
görsel
görsel
Güldürmüştür.