bugün

bayram günüdür bayram. bu millet sandıkta devirecek sizi.

not; ulan göt kılları, ne eksiliyorsunuz? ordu mu dedim, darbe mi dedim? demokrasi dedim ulan!
darbecilerin uyuduğu gündür. çünkü ancak rüyalarında görürler böyle birşeyi.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
Papa nin musluman oldugu gundur yegenim.
akp li olmayan herkesi darbeci sanan sik kafalılar sokağa dökülecektir.
şakirtlerin tek tek domaltılacağı gündür.

menderes yobazı nasıl darağacına çekildiyse aynı günler onları beklemektedir.
şakirtlerin ya solcu ya da milliyetçi görüneceği gündür. o an değişecekler yazıyorum buraya.
Gokten kemik yagacagi gundur.

Aglayin aglayin acilirsiniz.
şakirtlerin idam edileceği günmüş, demekki akp de elinde fırsat varken tüm kemalistleri idam etmekte haklı. ama akp bunlar kadar gözü dönmüş, kana susamış ve vahşi değil, ne yapalım müslüman olmak bunu gerektiriyor.
çocuklar inanın inanın çocuklar.
Türk halkının gözünü açtığı gündür. Ama o günün geleceğini hiç sanmıyorum, eşeklik gibi körlük de baki kalabiliyor.

Edit: eksilesen ne eksilemesen ne, sandıktan farklı bir şey çıkarsa demek ülkede farklı olana da yer varmış deriz!!
cuntacı, darbeci, kendi görüşünde olmayanın asılmasını haklı bulan orospuçocuklarının sadece hayalidir. bu orospuçocukları yeri geldiğinde humanistin kralı olurlar, ama bu tür konularda gerçek halleri ortaya çıkar ve yavşak orospuçocuğuna dönüşürler. bunlar asla iflah olmaz. kendinden olmayanı sadece aşağılamayı, öldürmeyi bilirler. başka bir sikim bilmezler. allah kimsenin başına vermesin. hele türkiye bunları tekrar kaldıramaz.
tahmini 2080'li yıllardır.
çünkü başbakan'ımızın son hedefi 2071.
Kıyametin koptuğu gün olacaktır. Bazıları hayalde yaşamaya devam ediyor.
akp değil de bkp nin sandıktan çıkacağı gündür. ama zihniyet ve parti görüşü aynı olacaktır.

ulan bide bu yok eşekti, attı diyosunuz ya, yok şakirtleri daraağacında sallandırcaz diyosun ya, komik oluyorsunuz canlar. sandıkta görüşelim. ama söyleyeyim. çok pis mükerrer oy kullanırım.

ayrıca akp sandıktan çıkamasa, çıkacak parti chp olmayacaktır. bunu siz cehapeli gardaşlarım , çok iyi biliyorsunuz. yine trajedi yaşayacaksınız, yine etrafa sağa sola küfür edeceksiniz, aşağılama eğilimi gösterceksiniz. eee. ne değişti. sadece siz kendinize geçici rahatlık veren iğne yaptınız. öpüldünüz canlar.
sende değilde belki torunların görür.