bugün

neden olmadığı hala merak konusudur. Bizim niye starbucksımız yok aga.elalem sevgilizini alıp starbucksta kahve içmeye gidiyor. Biz gidemiyoruz. Erkek çocuğuyuz sonuçta bir yerimiz düşecek.
gayet normaldir. samsunlu ne anlar starbucks'tan amk. samsunlu diye daraltmayalim hatta. samsun'da yasayan ne anlar starbucks'tan diyelim ki salyalari akacaklarin sayisi artsin.
Starbucks dan cevap;

-zorunda mıyım?
bi kayıp değil.
samsunlu gençler bir kahveye 15 lira vermeye ne kadar niyetliymiş.

starsucks diye bir yer açmayı düşündüm şu an yalnız. 20 lira kıytırık bir bardak kahvenin fiyatı da.
verilecek 15 -20 liranın acısını facebookta yapılan bir yer bildirimiyle atabilirsiniz.
ne işine yarayacak ki samsun'un sorusunu akıllara getiren başlık.
kanayan bir yaranın olmaması.
büyükşehire yakışmayacak bir eksiklik.
çok lazım olmayan ve olmaması gereken yerdir.

Fazla yağlı kahveleri içilmez. Sohbete gidilebilir. Ama kahveleri rezildir. Acısından eksileyen starbucks hayranı tiki varsa eksilesin bekliyorum. *
kahve işçilerini çok ağır şartlarda çalıştırıp, sendikalaşma hakkını vermeyen bir de üstüne işçinin emeğini sömürüp bir kahveyi fahiş fiyatlarla satan gereksiz bir yerdir. samsun şanslıdır.
ne büyük eksiklik.
samsunlular da kazıklanmak için yer arıyorlardı.
piazza alışveriş merkezi bünyesinde artık olandır.
keşke açılmasaymış şimdi bardağın dolu resmi ve boşalmış resmi çekilerek before & after şeklinde intagram facebook twitter da paylaşılacak verdiğiniz 20 liralara yazık lan. kahvede bir * benzese. *
şaşırılmamalıdır. zira bir ülke olan italya'da da yoktur. zira samsunda starbaksa gelene kadar birçok güzel yer mevcuttur.
artık iki tane şubesi var. gereksiz.
samsun için büyük bir değer.
Fazla sürmemiştir. Bu başlığı okuyan yetkililer hemen 2 tane açmışlardır.
samsun için büyük kazançtır derken oraya da çöreklenmişlerdir. yazık. evet.
yanlıştır efendim, piazza avm'nin hemen girişindedir üstelik.

http://www.avmgezgini.com...ks-samsun-piazzaavm01.jpg