bugün

yazıın herşeyi paylaşmışız, uzun ve soluksuz bir dönem ulan diyorum ki bu çocuk benim derdimi anlattığım sıkıntılarımı paylaştığım söyledikleri bana yakın gelen tek insan. Ama garip iki insanız , müzik zevklerimiz herşeyiyle aynı gibi, bi dönem gelmiş böyle. herhalde ikimizin de yalnızlıktan duvara el yüz çizip derdini anlattığı bi dönem.

'' sen ne yavşak adamsın lan '' ile başlayan muhabbet bizi uçsuz bucaksız hayata dair paylaştığımız aforizmalara ordan karıya kıza facebooktaki insanların sıkıcılığına götürüyo , ordan müziğe ıvıra zıvıra işte. Hiç kimseyle muhabbet etmediğiniz bi dönem olur , hiç konuşmayacağını düşündüğünüz bi insanla samimi dostluğun fitilini ateşlersiniz. O gün sizin için değerlidir , benim içinde öyleydi. Günlük hayatın monotonluğuna hedesine hödesine yalnızlığa kitaplara iyi gelmişti bu nereye gideceğini bilmediğim iki samimi dost ilişkisi - gay değilim lan bi durun bişey anlatıyoruz şurada- içkiyi sigara konuşurduk hoş bi sohbetimiz vardı. Ulan ne oldu bize dediğim bi döneme girdik ki insanı biraz da tuhaf hissettiren bi dönem. Her msn e girdiğimde facebook a baktığımda halimi hatrımı sormasını bekliyordum , sevdiğimiz şarkıları paylaşarak ona sürprizler hazırlıyorum. Manyak mıydım lan

Yalnızdım arkadaşım , kendimi kullanılıp bi kenara fırlatılan panasonic aaa pilleri gibi hissediyordum. Hayal kırıklığına uğradığım her an ilişkide olan biteni sorguluyordum , acaba karşı cins hakkında danışdığı birşeyi yanlış algılayıp kalbini mi kırmıştım. Yoksa '' vj bülent e benziyorsun lan tipine sokiyim '' dediğime mi alınmıştı. zaten dedikten sonra pişman olmuştum o lafı , dememeliydim. Bana böyle dost canlısı yaklaşıp bi anda hiç birşey yaşanmamış gibi davranamazdı. Sevgilimle kavga ettiğim her anı birbirimize müzik atıp taşak muhabbeti yaparak geçireceğim birine ihtiyacım vardı , oydu ulan.

Ulan orospu çocuğu 1 aydır hiç birşey yazmadım sana hiç mi merak etmedin bu adam kimdi ben bu herifle ne paylaştım diye. Yavşak herif seni , ne göt adammışssın lan. Demek yalanmış kızlar hakkında ortak sonuca vardığımız tüm düşünceler , demek yalanmış birbirimizin penceresinden bakıp hayata dair kurduğumuz aforizmalar. Yazıklar olsun be. Suratına sıçayım afedersin. Neyse gidiyorum lan

(bkz: şimdi sende herkes gibisin)
Çıkarcılığı ortaya çıkana kadar dost görünen bir sırttan vurucudur.
yakın arkadaşı trip atıyordur bunun.