bugün

iki ucu, neyse.
hatta buralar hep onlarındır. koştururlar akşama kadar, bırakın bu dalaşlarıda da az çalışın aq. hayat geçiyor, bunlar o var bu yok! birbirlerini yiyorlar.
başlık açarken kendini üstün görüp, aslında tavşan boku gibi kokmaz bulaşmaz olduğunun farkında olmamak.
salak dinci kazanır, en azından inkar etmiyo allah katında yirtar kim bilir.
dincinin salağı ateist oluyor zaten. başka bişey mi sandınız.
tartışmaları çekilmezdir iki taraftan da uzak durulması gerekir.
ikisi de evlat olsa sevilmez, 31 olsa çekilmez.
salaksa konuşmaya değmezmiş. lakin konuşuyoruz.
herkesin görüşü kendine ateist misin? kendine. müslüman mısın? kendine. kimseye gidipte kendini etiket etmeye gereğin yok. zira sen bir şeye inanıyorsan kimsenin gözüne sokmaya hakkın yok. bırak herkes kendi görüşünü yaşasın.
üst üste koyup...
Salak da olsa musluman muslumandir. Ateist ise teblig edilesi insandir. Insan olsun yeter.
Ben sizin tabirinizle salak dinciyim!.. Biz hadisi şerife riayet ederek insanlara dogruyu teblig etmeyi boynumuza borç biliriz. Cünkü eger bu sözlerinizdn snra hala imaniniz varsa bnce bu szn icinde önemli olmalidir zira kelimei şehadet getirmeyen herkes ebedi cehennemle müjdelendiginde müminlerin yakasina yapisip nedn bildgniz halde göz göre göre bizi ebedi cehenneme sürüklednz dye yakamiza yapisip hesap soracaklar.. Ama biz 'salak dinciler' bn seni uyarmistim. seninle saatlerce tartısmıstm. Ben görevimi yaptim diyebilmenin haklı huzuru icerisinde olacagiz.. Siz ne cevap verirsiniz blemiyorum. Hee bu arada ALLAHIN KANUNLARINA EKSiKSiZ UYMAYA CALISAN iNSANLARA SALAK DERKEN MEVLANIN SÖZLERiNiZE ALINMIS OLMA iHTiMALiNi UNUTMAYiN VE BANA SORARSANiZ iMANINIZI TAZELEYiN NE OLUR NE OLMAZ CÜNKÜ O SiZi YOKTAN VAR ETTiGi GiBi EN BÜYÜK ACILARLADA YOK EDEBiLiR... MEVLANIN GAZABINDAN KORKUN!... O ÇOK KORKUNCTUR..
müslümanım diyen salak, eşek olmalı.

çünkü; aklını kullanmayan insana eşek diyen allah ü teala(c.c) kur-an ı kerimde bunu açıkca beyan ediyor.
beni güt demeyin diyor.

neymiş?
müslüman, salak olamazmış.
Yok hayır yani bn dinci oldugum icin bu damgayi yiyosam varsin salak desinler hicde umrumda dgl * ve bu durumdan cok mutluyum ohh elhamdülillah..