bugün

52 vatandaşımızı bu sebepten dolayı kaybettik yakınlarının başları sağolsun.

şimdi gelelim benim kafamı kızdıran mevzuya.

içki içmek sigara içmek zayıflıktır arkadaşlar ama insanların zayıflıklarından faydalanıp astronomik rakamlarda vergi eklerseniz işte bu olmaz.

çıkıp boşuna "insanlar içkiyi sigarayı bıraksın diye vergisi fazla" deme bir şeyin fiyatı ne kadar yüksekse insan onu daha çok arzular daha çok cazip gelmeye başlar.

şimdi bir arkadaşımızın yazdığı twite bakalım

"Erdoğan'dan Kurtulmak istiyorsanız Bol Bol Sahte içki için gamalistler"

insan hayatı bu kadar mı ucuz sizin için aha senin gibi milyonlarca insan var bu ülkede hepside şu sözleri sarfediyor:

ölsünler gebersinler oh oh iyi olmuş için için hahahaha.

şu sözlerim o insan grubuna:

peki hiç şunu düşündün mü ilerde çocuğun kardeşin karın canından çok sevdiğin insanlardan herhangi biri sahte içki içip ölse mesela çocuğun içti öldü "oh oh iyiki geberdi" diyebilecekmisin sizde o kadar erkeklik var mı he sayın arkadaşlar bakayım bi kuş ötüyomu kuş fişekliyomu bamya kalkıyomu. müslüman bir insan diğer insanların doğru yola girmesini istemez mi kendisi gibi başkaları da cennete gitsin istemez mi. siz neye inanıyorsunuz ki alevi başörtülü kadın görüyor dışlıyor sünni açık kadın görüyor dışlıyor bu nasıl inanmaktır neye inanmaktır.

işte senin inanıyor olman ve benim inanmıyor olmam bu yüzden siz sadistsiniz "tanrı kendisine inanmayanları yaksın cayır cayır bizde onlara cennetten üzüm fırlatalım kafasındasındasınız ben öyle değilim işte ben bilime inanırım insan öldü mü öldü yakınlarının başları sağolsun çünkü bir daha asla o insanı göremeyeceksiniz insan öldümü ruh bedenden ayrılmaz çünkü ruh diye bir şey yoktur sadece ölen kişinin bilinci kapanır peki ben istemezmiyim öleyim biraz da öbür dünyada takılalım sevdiğimiz insanlar yine yanımızda olsun kim istemez ki.
eksi atan arkadaş sizin mahallede deve sidiği kaçtan gidiyor litresi.