bugün

bir gezi parkı vardı çoluk çocuk eylem yapıp devrim hayalleri kuruyorlardı ne oldu .
Eylemleri desteklemeyen ya da desteklese bile bunu sözde entelektüel kariyerinde bir bölüm olarak gören kişilerin aşağılık söylemlerinden biridir.
burayı yıkacağız diyenler her tarafına çiçek diktiler göt korkusundan. aha bak bu oldu. hadi siktir git şimdi.
Ne kadar balık hafızalı olunduğunun ispatı cümledir. Daha dumanı üstünde olaylar için sarfediliyorsa bu söz, neden bu adamlar yine iktidarda demenin hiçbir anlamı yoktur. Kaş göz boyama işlemi bu tür kişilerde işe yarıyor ve bu yüzden her seçim aynı senaryo tekrarlanıyor.
devrim hayallerinin suya düşmesiyle gündemden düştü.
öldü ve ruhu çıktı.
sonra o ruhta öldü.
bir diğer postalcı balonu olarak tarihe karıştı.

sonra duran adam çıktı, sonra boyayan adam çıktı. sonra kendisini damdan aşşağı atmaya başlayan tezek adam çıktı dur bakalım ruhunun ruhu ne zaman çıkacak.
yurdumun tatlı su solcularının kalkıştığı devrimcilik oyunudur. komikti. güldürmüştür.
bilindiği kadarıyla hala gezi parkı'dır. yani bir şey olmamış, aynı kalmıştır.
Tarihe geçti...

Tarih kimini " diktatörlüğe ,yobazlığa eyvallah etmeyenler "

Kimini de "yalakalar, çıkarı uğruna ülkesini satanlar"

Olarak yazdı...
Bende savundum gezi parkını.
Ancak gitmedim oraya.
Benim savunduğum gezi parkında çocuk öldüren polisler, polise taş atan şerefsizler yoktu. Ağaç sevgisi için toplanmış insanlar vardı. O da iki gün sürdü.
Yerinde duruyor.
hiçbir şey olmadı, direnişimiz sayesinde yıkılmadı yerinde duruyor, insanlar mutlu mesut oturabiliyor. *
Topçu kışlası olmamış gezi parkıdır. Yani ak koyunların emeline ulaşamadığı parktır kendisi.
ne oldugunu bilmem de topçu kışlası olmadığı kesin.

(bkz: biz kararımızı verdik yaptırmayacağız)
yıkacaklar ters adım yapıp gezi parkını büyütüyor aksine, daha yeşil bir istanbul istiyormuş yersen.
Valla en son polise taş atıyorlardı, etrafı yakıp yıkıp kendılerıne devrımcı adını takıyorlardı.
hala duruyor yerinde. yıkıyordu, yıkamadı, yüzde 50'yi zor tutuyordu, bırakamadı. başkanlık istiyordu, olamadı, tek başına iktidarı bile bulamadı. ha sonra ne oldu, savaş çıkarttı. çocukları öldürttü. ama her ne olursa olsun başkan olamayacak. onu başkan yaptırmayacağız.
hea ya var hala orası geçen gittim bir çay içtim uzanıp birazda simit yedim.arkadaşla hoş beş ettik on numara mekan bra.
güncel Önemli Başlıklar