bugün

hangi ırka, hangi millete hangi gezegene ait olduğunu yıllardır çözemediğim kızlardır. esmeri mi dersin nicole scherzinger gibi hayvani derecede güzel, sarışın renkli gözlü bir de üstelik hayvan gibi gamzeleri olanı mı dersin bade işçil gibi, ya da ne çikolata ne de limon seven orta şeker cillop gibi hatun mu dersin christina hendricks gibi bilmiyorum.. her türlüsü var. ve ben bu tür hayvani güzellikteki kızları sadece belediye otobüslerinde görebiliyorum.. niye ki? niye bir tanesini de dershanede, ne biliyim mınakoyim okulda, seminerde falan göremiyorum? otobüs müdür bunları güzel gösteren, yoksa güzellik midir bunları otobüse bindiren yahut da otobüse bindikleri için mi bana çok güzel geliyolar, yoksa çok güzel oldukları için mi otobüse biniyolar, yada tavuk mu yumurtadan çıkıyodu yoksa horoz mu tavuğu düdüklüyodu..
çok mu fena sıçtım...
evet...
tüy dikmek isteyen ???
ilginç biçimde sadece konserlerde ve otobüslerde olan çok güzel kızlardır. hatta bazen türk olduklarına inanamazsınız o kadar uçuk olanları vardır.
bir de bunların
(bkz: sadece otobüste görülebilen şahane erkekler)i vardır.
Neden sadece otobüste görüldüklerini kimse çözememiştir.
sustukları ve konuşmadıkları için şahane gözüküyordur...

yoksa dışarda vır vır salak salak konuştuklarını ve yürüyüş biçimlerini görünce hiç şahane gibi durmaz.
fakir kızdır işim olmayan insan modeli .
ya da otobüs ortamında sınırlı sayıda görüldüğü için nadir sayılır. bakılma süreleri uzun olduğundan yolda geçen kızdan daha güzel görünebilir.
bornova metro-çamkule seferini yapan 505'te de görülebilecek kızlardır.