bugün

susan ve her şeyin bir vakti olduğunu bilendir. Burnunun dibindeki can sıkıcı tavırlara karşı sabreder, susar. Her şeyin bir patlama ve konuşma zamanı olduğuna inanır. Kalp kırmaz, pozitiftir. bu süre içinde bekler, insanlara anlayışlı davranır. şayet düzelmezlerse sabırlı erkek için patlama vakti gelir. O ana dek susan adam öyle bir patlar ki vezüv halt etmiş. Yakar herkesi cayır cayır!
feci intikam alacak erkektir.

doğamız gereği sabırlı değiliz, öyle görünüyorsak bilin ki bir sıkıntı çıkarmaya meyilleniyoruz.
''sabreden derviş, muradına ermiş'' diyen erkektir.
Henüz denk gelmişliğim olmayan. Sabır bir güç göstergesidir esasında yani paraleldir birbirlerine.
varya bakırköydeyiz kız gelicek uzun zamandır seviyorum o farkında mı bile bilmiyorum ama bu yağmur yağdı okuldan çıktım dedi durakta buluşalım tamam dedim 45 dakika yağmura bekledim şemsiye de bozuk öyle geldi sonunda dedi neden bekledin. keyfime bekledim amına koyim beklemesem de gün boyu içimde kıvranıcam bekleyince de sinüzit oldum varya sevmek kadar iğrenç bir şey yok birisine önem veriyorsun ve ona bunu söyleyemiyorsun sonuçta aramız iyi belki daha benimle konuşmaz diye sesimi çıkarmıyorum ama bu nedir be ne kadar odunmuş anasını satayım aradan 1 yıl geçti onda tık yok ben ise hep elimden geleni yaptım saçmalık ama işte bırakamıyorum da her gördüğümde gülümsemesi bana yeniden yaşam bahşediyor gibi oluyor ama o kadar.
ben değilim valla. o an olsun isterim. ne demişler hayat bi gün o da bugün.