bugün

Hayatı korkusuzca sorgulayan, yanlışların üzerine şimşek gibi çakan, cesur bir kişilik olduğum için, az önce yapabilme cesaretini göstermiş olduğum araştırmanın tüyler ürperten sonucu.

sözlüğün arama motoruna Atatürk yazdığınızda 388 sonuç çıkarken, sabri yazdığınızda 402 sonuç çıkıyor! bu nasıl bir kendini bilmezliktir, nasıl bir kansızlık, nasıl bir vatansızlıktır ulan. Yüce önderinize saygınız bu kadar mı diyorum! cumhuriyet mitinglerine 1 milyon kişi gitmeyi biliyosunuz ! yakında okullara sabri sarıoğlu resmi asarlarsa şaşırmayın. Vatan elden gidiyor haberiniz yok.
sabri sensin çektiği şut götüne girsin, baban kimdi bilemezdin şerefsiz vs vs. yaaa. sinirlendim mk.

edit : ayrıca kemiyetten ziyade keyfiyete doğrulum göstermek suretiyle insanımızı ziyadesiyle acındırmış bu durum, benim de haberim yoktu hacı, şimdi sizden öğrendim.
her aklına esenin başlık açmasından kaynaklanır.
başlık değil, o başlığın içerisinde yazılanların önemli olduğunu hatırlatmak gerekir.
beni hala düşündüren durum. Geçen bir mesaj aldım sabriden.

"Takdir ettim seni çocuk! Ben galatasarayın sağ kanadını emanet edecek sizin gibi gençlerle karşılaşamadıkça, ölmemeye and içtim. benim bedenim elbet bir gün toprak olacaktır, ama sözlükte hakkımda düzdüğünüz destanlar, ilelebet payidar kalacaktır. "

şeklinde başlamış mesaja, ulusözlüğün bağımsızlığına kastedecek düşmanlardan falan girmiş, konuya, istikbal götlerdedir demiş bitirmiş. artık ne düşünmüş bunu söylerken bilemiyciiim. ama fena halde gaza gelmiş sabri kardeş. ve bunların hepsi inanın sizin yüzünüzden.
(bkz: sabri sarıoğlu nun heykelinin dikilmesi)
popülerlik kıstasını, uludağ sözlük veritabanına endeksleyen insanın yanılgısı.
deli saçmasıdır.