bugün

teorik olarak mümkün olsa da pratikte böyle bir guiza yoktur.
Playstation 3' de bile becerilmesi mümkün olmayan pozisyon.
yazarın erken uyandığını gösterir. çünkü rüyanın devamını ben gördüm, zapata kurtarıyodu.

(bkz: buda mı gol değil be)
(bkz: kıyamet alameti)
ygs'deki filli soru yerine alternatif olabilecek zorlukta bir ihtimal.
(bkz: ütopya)
(bkz: Benzin 1 lira olacak)
ön yargıları yıkıp basın mensuplarına bunu da yazın amına koduklarımın diye bağırmasına vesile olacak olaydır.
işte o gün futbol olayın hayatımdan çıkartırım. voleybola başlarım.
gol atmak için tribüne çıkmış guiza'dır. zira, sabri'nin ortaları genelde tribüne gider.
olmayacak durumdur. pes oynarken yapılacak bir durumdur. ayrıca sabri güizaya orta açamaz güiza da orta olsa bile gol atamaz.
- Bir galatasaray fenerbahçe maçına daha hoş geldiniz sayın seyirciler.Ve başlanma vuruşu ile galatasaray maça başladı...*evet dakika tam olarak 36 ve top sabride sabri sol kanattan ilerliyor sabri,ortası ve top direğe çarpıyor.O da ne top inanılmaz şekilde hız kazandı.maç galatasaray yarı sahasında devam ediyor ve top yere iniyor.O da ne gol mü? Güiza yere inen topa kafayı vurdu ve goooool.

Yani uzun maçın kısası inanılmaz bir gol.Harbiden inanılmaz.
yaptım. olacak.

(bkz: xbox 360)
en az şampiyonluk kadar sevinç verecek olaydır. zira sabrinin isabetli orta yaptığı anla guizanın topu kale direklerinin arasından geçireceği pozisyon kesişmek zorundadır. imkansızdan bahsediyoruz hocam ne şampiyonluğu devrimdir lan bu.
(bkz: yok ole bişi)
japonların yıllardır üzerinde çalıştığı projedir.
(bkz: kıyamet alametleri)

hadi sabri orta açtı , güiza gol attı .. tövbe yarabbi hepimiz ölücez .
(bkz: gül gül öldük)* * * *
(bkz: sonra bir ışık gördüm bana geel geel diyordu)
(bkz: mayaların kehanetleri)
(bkz: atma ziya)
(bkz: ay bana bi haller oluyor)
eğer bu durum kendiş kalelerinin önünde gerçekleşiyorsa muhtemel durumdur.
(bkz: sabrinin golünü ortaya çeviren guiza)

adam altı pasın içerisinden topu üst direğin 50 metre yukarısına şutluyor. hangi golden bahsediyoruz?
yazın ortasında kırmızı kar yağması gibi birşeydir.