bugün

Sabahtan akşama kadar sözlükte takıldığı yetmiyormuş gibi bir de akşamdan sabaha çıkmaz buradan.

Ya siz ciddi misiniz?

Bu nasıl bir tükenmişliktir vah vah.
pardon da hacı senin yaptığın ne ?

edit : ben bekçiyim a-sosyal değil *
Büyük bir ihtimalle gececi işte çalışıyordur ama bazı cahil Ve dar görüşlü hayata bir ineğin gözlerinden bakan insanlar onları asosyal olarak görebilir ama bilmiyordur ki onlardan daha sosyal bir hayat sürmektedir.
sabah akşam sözlükten çıkmayan yazar değildir.

tükenmişlik hiç hiç değildir.

tamam günde 10 saat gemide filminin soundtrack'ini dinleyip internet başında takılırım, gereksiz mizahlar üretip feyste beğeni toplarım ama tükenmedim ki ben. tükendim mi? tükenmişim amk.
asosyaldir ve sosyalleşmesi gerek. Vah vah lık durum yoktur fakat asosyalliği neye adadığına bağlı. Mesela ben birazdan ise gitcem 10 günde bir giriyorum sözlüğe.
Sabah değil fakat gece yazdığımız doğru dur, zira yazsak da yazmasak da geceler bizim için başlangıçtır.
o benim aslında; neden böyleyim onu da anlatayım sizlere. hayat gereği bir işte çalışıyorum. çalışma şeklim bir gece çalış diğer gece yat. ama ben o gece yatamıyorum. sabah işten geliyorsun yatıyorsun uyanıyorsun hoppp akşam olmuş. yatmak için uykunun gelmesi gerektiğinde uyuyamıyorum be bro. yeni kalmışım nasıl yatayım! bu aralarda asasyolliğim oldukça had safhada zaten yaz okulu vardı bitti, kimse kalmadı amk evde yalnız başına zaman geçirmeye çalışıyon evde. sözlüğe giriyorsun saçmalıyorsun, sataşıyorsun, trollerle uğraşıyorsun rahatlıyorsun. başka ne yapalım hem bu saatte ey sözlük?