bugün

sabah seksi deyip geçmeyin en güzel sekstir aslında. ancak ve lakin bu seksi fakirler yapamaz. yapsa bile güzel olmaz. nerden mi biliyorum? kendimden biliyorum elbette.

ben bir fakir olarak sabah uyandığımda ağzım kokuyor. ağız kokusuyla seks iğrenç olur. ayrıca gözlerde çapak falan oluyor. çoğu zamanda çişim gelmiş oluyor. kalkıp tuvalete gidip yüzümü yıkarsam sabah seksi olmaz! dişlerimi fırçalarsam büyüsü kaçar. sabah seksi dediğin sabah uyanıp partnerin göz göze gelince tekme tokat dalacaksın sevişmeye. işte budur sabah seksi.

ama zenginler böyle mi? değil elbette. onlar sabah uyanır uyanmaz çapaksız uyanıyor ve ağızları kokmuyor. aynı anda uyanıp göz göze geliyorlar. hal böyle olunca sevişmekte kolay oluyor tabi ki.
benim aklıma geldiydi.
birde sabah seksinde sabah ereksiyonuna aldanma olayı var ki dostlar başına. kanmayın dostlar bu yalancı bahar çiçeğine. ilk yağmurda solar gider.
sidik zoruyla aletin dikelmesi sağa sola bulaşmak istemesi durumudur. lakin tuvaleti de banyosu da ayrı, üstelik dışarda olan evlerde oldukça sıkıntı vericidir.