bugün

karşıda oturan kızın gözlerinin içine saatlerce bakmaktır. bir öküzlüktür. evet ben o öküzlüğü yaptım.

çarşamba günü izban da uyuklayarak gidiyorum, hemen köşeye oturup kulaklığımı taktıktan sonra kapadım gözlerimi. Bir durak sonra karşıma genç bir bayan oturdu. gözleri ağlamaklı, üzgün üzgün bakıyordu. o an hedefe kilitlenmiş bir füze gibi gözlerine kilitlendim. insan bir çift gözün içinde nasıl kaybolur o gün öğrendim. sözün özü kadınları ağlatmayın lan.
Kızın saatlerce size bakmadığını gösterir.

Bakıldığında erkek gözlerini kaçıracaktır çünki.
harbi aşıksan o kıza zordur baba...
http://www.youtube.com/watch?v=BBnfBJosGXg
çişin gelmesine sebep olabilir sonuçta saatler söz konusu.*
güneş gözlüğü takılmışsa hiç dikkat çekmeden yapılabilecek eylemdir.
Kızın ilgisini çekmeye çalışmaktır.
beni ne zaman farkedeceksin bakışlarıdır. yanında hayaller ve ileriye dönük planları beraberinde getirir.
hangi şehir içi tren yolculuğu saatlerce sürüyor diye sorarlar adama.
Trene bakmaktan iyidir
(bkz: saatlerce gözlerine bakılan kız olmak)
böyle birine aşık olmak kadar güzel bir şey yoktur su dunyada,terkedılmıs olsan bıle.
Kızı bunaltmaktir. Biriyle o zaman yeni sevgiliyiz oturdum çay içiyorum, bakıyor. Çay bitti bakıyor. Önünü dönsen diyorum yok, başka yöne bakıyorum yok. Birde kendine baktirmaya ugrasmalar falan. Yok oğlum böyle romantizim olmaz olsun. Değil saatler 15 dk da çığlık atacaktım. 32 yaşına gelmişsin ne bu 14 yaş halleri. En kasıntı ortamlarda bu kadar darlandigimi hatırlamıyordum.
yapmacık hareketlerden biridir. yahu saatlerce nasıl bakarsın hiç mi canın sıkılmaz. ilginç.
ameliyattaki doktor işidir.

Ek: ne bileyim, kornea nakli falan yapıyordur.
kördür o kör.