bugün

elektronörofizyolojist.
elektronörofizyolojist.
Seneye elektronik mühendisi. Ben çarpmam hafif gıdıklarım o kadar voltajım yok.
teknik direktör.
boş gezenin boş kalfası.hoboların yardımcısı.
Seyyar mimar.
mekatronik teknisyeni.
aynı zamanda vinç op. muhasebeci, cnc hidrolik pres op. baba işletmesi çünki her işe yarıyoruz.
(bkz: isviçre çakısı)
Burada en kötü işsizler vardır yada öğrenci. Not: bende öğrenciyim bu arada.
Ev hanımı.

Zengin koca arıyor...
Geleceğin öğretmeni, günümüzün işsizi. Hangisi kabul olur ise o.
Konsomatris.
Kalpazan. Sürekli basıyorum.para.
Geleceğin emeklisi, günümüz kapitalizminin kölesi.
bilişim suçları daire başkanlığında çay ocağı menajeri.
Öğretmen olacak inşallah.
Elektrik teknikeri.
Stajyer diş hekimi,yani köle üstteki diş hekimi bilir.
(bkz: çek senet tahsilatı)

yan gelir olarak;

(bkz: beyaz kadın ticareti)
Jigolo.
Sabır taşı.
Şimdilik öğrenci bir öğretmen adayı.
Ne mesleği ya okuyom ben xd xd.
Ortaokul ögrencisi. 7. Sınıfım ayıptır söylemesi.
türkiye'de pek bilinmeyen ama profesyonelce yapılan birçok ülkede de en yaygın meslek olan jigololuk yapmak ve bununla gurur duymaktır.

türk milleti olarak kulaktan dolma bilgilere bir iki de kendiniz ekleyip bu bilgilere kendini inandıran insanlar olarak bu duruma da aynı muameleyei yaptığınız aşikar.

arkadaşlar sizin sandığınız gibi 25 yaşındaki çıtır delikanlı 50 yaşındaki kokoş teyzelerle birlikte olmuyor! ha hiç olmuyor değil ama çok nadir. yani bu meslek grubuna ihtiyaç duyan, çok güzel ve kültürlü kadınlar var, çok ünlü kadınlar var, evli genç ama kocasıyla mutlu olamayan geniş kadınlar var, evlilik aşamasında olan genç kızlar var, teyzeler var falan filan.

siz jigolosunuz diye her para gelen yerlere gitmiyorsunuz, kendi profilinizi oluşturuyorsunuz ihtiyaç olduğunda size uygunsa gidiyorsunuz, tabi öncesinde karizma işin piri olmuş abilerden bir haftalık eğitim sürecinden geçiyorsunuz, ve sizden istenecekler size önceden belirtiliyor eğer farklı bişey istenirse yapmama hakkınız var ama yaparsanız da fazlasıyla para kazanıyorsunuz.

sanıldığı gibi neyse parası verdim deyip pislik muamelesi çekmiyor kadınlar, partneriymişsiniz gibi davranıyor, bakımlı kültürlü ve zengin olmaları ortak noktalarıdır.

jigololuk tavsiye ederim siz genç arkadaşlarıma çünkü çirkinlikleri ve güzellikleri yaşayarak görebiliyor olmanız sizin hayata bakışınızı büyük ölçüde değiştirecektir.

bu hayat size acımasız dostlar sizde acımasız olmalısınız.
"karizma işin piri olmuş abilerden bir haftalık eğitim sürecinden geçiyorsunuz"

nasıl bi eğitim sürecinden geçildiğini merak ettiğim mesleği icra eden sahşın gurur duyma olayıdır.