bugün

birkaç gün önce gördüğünüz rüyadaki temayı yaşamaktır gariptir beyninizde şimşekler çakar.
yıl 2014.
rüyamda elimde bi boncuk vardı. acayip kesik bir rüya görüyordum. baya bi pusluydu. elimdeki boncuk büyüktü ve ne olduğunu tam anlamıyla anlayamıyordum. avucumun içini doldurmuştu. sonra üstüne bi el geldi ve elimi sım sıkı tuttu. o boncuk elimizin arasında kalan boşluğu dolduruyordu. uyandım, çok garipti. o gün onunla buluşucaktım.

buluştuk. karaoğlan parkına gittik. genelde orada takıldığı için, buluşmak için de orayı tercih ettik. ben ruyayı ona anlattım. çok garipmiş dedi. ayrıydık ama elimi tuttu. belki bu bi işarettir dedi güldü. yürümeye devam ettik. bi falcı takıldı peşimize. o kadar fazla ısrar etti ki bakmak için. bi anda elimi aldı sertçe, içine büyük bi nazar boncuğu koydu. işte o zaman bende zaman kavramı yok oldu. resmen saniyeler gözümün önünden uzadı, görüntüler netliğini kaybetti. rüyamı görüyordum.
onun elini aldı elimin üstüne koydu o da elimi sım sıkı tuttu. içimden geçen bi elektrik hissettim. tüm organlarımda geziyordu, hiç bişey duymuyordum sadece uğultular, rüya mı gerçek mi anlamadığım bu görüntü.. enerjinin tamamen kalbimde toplandığını hissettim ve bi anda patladı. o an bayılmışım. uyandığımda başımdaydı taksideydik baya korkmuştu. hastaneye götürdü zorla, öylesine bi serum taktılar. ne baş ağrısı, ne mide bulantısı hiç bişeyim yoktu. noldu falan dedim. falcı elimizi tutturduğunda o an ona anlattığım rüyayı hatırlamış. zaten 5 dk olmuştu anlatalı. elimi sım sıkı tuttuğunda gözlerime bakmış, sanki orda değilmişim, uçmuşum. anlamış bişey olduğunu falcı kadın siz ayrılmışsınız, aşkı bozmuşsunuz demiş ben bayılmışım. kadında şaşırmış zaten baya bi korkmuşlar. beni taksiye bindirmişler. kadın birbirinizi çok seviyorsunuz bunu aklından çıkarma demiş. yolda geçen 5 6 dk sonra ben uyanmışım zaten.

film gibi bi hikaye biliyorum ve bu yüzden unutamıyorum. ama o unuttu. şuan biri var hayatında. mutlu olsun.