bugün

dün gece gerçekleşen hadise. evime geldiği için gayet saygılıydım fakat kendisine hiç bir konuda katılmadığımı özenle belirttim. ve evet ağladı..
fışkiyeleri duygulandıracak rüyadır.
üç vakte kadar ankara'nın başına bir felaket gelecektir.
derhal şehri boşaltıp, gökçek'i ankara'da yalnız bıraktıktan sonra yüzümüzü ankara'ya dönüp kuvvetlice boşalmak gerek.
hayra alamet olması imkansızdır.

yeni uyandım. rüyamda melih vardı. kafama kim misket atıyor diye bağırıyordu. gülüyordum bende.
bir daha uyumamaya delalettir.
Tanrım şeytan görmek böyle birşey olsa gerek
kara günlere dalalettir.
görsel
talihsizliktir. gerçekte görüp, duyduğu yetmiyormuş gibi rüyada da görmek.. tanrım, daha fazla konuşamayacağım.
subliminal bir karakter olduğunun kanıtıdır.
kimisine huri kimisine nuri muhabbeti dusunduren durumdur.
Sabah sıcacık yatakta kamyon devirdigini anladigin andaki piskolojiyle aynı yüz ifadesini aldirtacak olay.
2 gün önce gördüm, hala akıl sır erdiremedim ya. bel boyunu biraz geçen bir havuzun içinde, takım elbiseli, kendi ekseni etrafında dönen ve kafasında koskocaman, neredeyse bir balkabağının 2 katı ebatında bir melih gökçek maskesi olan bir adam vardı. beni hiç sallamadan etmeden semazen gibi dönüyordu kendi ekseninde. onun kafamdaki kişilik yansımasıydı belki de ama hayırlara gelsin, tabirini bilen varsa izah etsin. zaten zatın suretini rüyada görmek son derece kötüyken koca kafalısını bir hayal etmeye çalışın, eminim anlarsınız beni.
yakın zamanda götünüze fışkiye gireceğine delalettir.