bugün

Oy vermeyi düşünmediğim halde, rüyada Demirtaş'ı görmektir. En alakasız rüyamı (bkz: rüyada atatürk erdoğan akşener ve karatay ı görmek) sanıyordum. Bir Demirtaş eksikti, onu da gördüm. Demirtaşın etrafında bir kalabalık vardı, halk gibi. O kalabalık ile konuşuyordu, ben de kafasının üzerini görüyordum ve saçlarının orta kısmı dökülmüştü.

Diğer fantastik rüyalarım:
(bkz: rüyada atatürk erdoğan akşener ve karatay ı görmek)
(bkz: rüyada Angela Merkel i görmek)
(bkz: rüyada Erdoğan ın etkinliğimizde konuşma yapması)

Ama daha ilginci, Çanakkale'de öğrenci olduğum bir zamanda rüyamda Erdoğan'ı görmüştüm. Bizim Evin oradaki dut ağacının altındaydı. ben de kendimi evin orada görüyordum ve Erdoğan'ı anneme götürüyordum. "Anne, bak, senin kızdığın Erdoğan aslında böyle bir şeymiş." Diyordum. Annem de Erdoğan'ın başına bir tane vuruyordu. Ve Erdoğan'ın başının etrafında yıldızlar dönüyordu. Altın renginde. O rüyadan sonra Cumhurbaşkanlığı seçimi oldu ve Erdoğan cumhurbaşkanı oldu. Ve aradan kaç yıl geçti, Ayvalık'tan eve geldik; kapının önünde, rüyamda tam annemin Erdoğan'a vurduğu yerde, bir zarf gördük. Rüyamda annem Erdoğan'ın kafasına vurduğunda çıkan yıldızlardan birini, o zarfın üzerinde gördüm, Cumhurbaşkanlığı yıldızı vardı zarfta. Hani şu Mart 2018'de gönderilen zarf. Ama bize Mayıs'ta geldi tabi. O zarfı orada görünce ve zarftaki o yıldızı görünce, aklıma direkt o rüyam geldi. Ben o rüyayı gördüğümde Erdoğan daha cumhurbaşkanı olmamıştı ama sonra oldu. Ama ilginç bir şekilde rüyamda Erdoğan'ı, Akşener'i çok ilginç şekillerde görüyorum.