bugün

başlarını bay krodo nun çekeceği akıl ve mantık ilkelerine önem veren, türkçülük masalı yapmayan kahraman yazar ordusudur.

bana bakın gençler!

rusya bizi yer, tarihten de siler. bu gerçeği inkar eden cüneyt arkın ve tarkan filmlerinin etkisi altında kalmıştır.

kendinize gelin ve uçak biletlerini hazırlayın ya da ruslardan özür dileyelim lütfen.
Benim italyan vatandaşlıgım var sizi bilmem dedigim başlıktır.
Ben kacmam ama kacana saygi duyarim.

Neden?

Cunku bu savas anlamsiz. Din iman vatan savunmasi degil.
savaşı beklemeden hemen şimdi siktir olup gitmesi gereken kişilerdir.

savaş olmasa bile ne fayda gelir lan sizden?
realist olan, hayalperest takılmayan yazarlardır.

bulgar burdan yarım saat, basar giderim valla.
çifte vatandaşlıktan mütevellit 2 saat sonra kapıdan ab'ye geçebilecek biri olarak tuzumun kuru olmasıdır!
bir savas cikar ise ingiltere denen ulke' den ulkesine donecek olan yazar olarak ben degilimdir. hayat o kadar duz degildir.
(bkz: k a r a s i n)

anında Meksika sınırını geçerim.
akp"liler ve yandaşları savaşsın bitince haber verin dönerim *
gemiyi ilk fareler terkeder. bir de bu farelerin ureyip cogaldigini dusunun, fecaat.
kaçmayı çok isterdim ama kaçacak ne yerim ne de imkânım var ha bide kaçanı kovalayacak değiliz yani.
nereden kaçılıyor, kalıpda akape için savaşacak halimiz yok, darwin çarpsın ki düşmana ispik yaparım.
Yazık vallahi yazık. işte bir memleketi dinden uzak yetiştirirsen haklı olduğu bir dava da bile ezik olur.

Ulan utanin biraz hasletiniz varsa
Çok değil 100 sene önce dünyanın yarısına hükmettin
Hani hep savunduğun bu ülkeyi kutan insanlar seni görse suratına tükürür. Keşke görselerde yaptıkları hatayi anlayıp ne kadar Fütürsuz bir toplum yetişmesini sağladıkları için aglarlardi.

Merak Etme rus bu toprağa ancak dostça girebilir.

Siz kaçın biz burdayiz.
Ben kacip Rusya'ya gidecegim. Icten cokertmek lazim.
burda doğduk burda öleceğiz.
komşunun anasının rus askerleri tarafından gibilmesini izlemektense kaçarım mınakoyim.
benim o. benim. ne işim var o'nun bunun salak saçma savaş bahaneleri yüzünden ölmeye. ölmek bu kadar ucuz mu ?

vatan size sanki çok şey verdi. üniversite okusan açsın, sağlık sistemine, ekonomiye, hukuk sistemine bak. bu ülke için ölünmez.

bu ülke için tabuta girilmez. sikerler savaşını deyip kaçılır ancak. osurmuşum sizin uçak düştü, çıktı savaşınıza. hayatta ne güzellikler, tadılacak, gezilecek nice zevkler, güzellikler var.

so.. here's the deal; you go fcking war iam staying with peace. karma is important thing. i cant kill anyone. if they want, they can kill me. but their spirits will pay hard this to the hell or whatever...
benimdir. savaşmasakta kaçacağım zaten. o yüzden yiyin birbirinizi banane amk.
Bir dk durmam. Atatürk zamanında canım pahasına savasirdim ama su an bu ülke uğruna ölmeye değmez.
vazgeçtim bende kaçmıyorum.
akp yandaşları ile Rusya arasında olacak savaşta 10 kilo çekirdeğim ve 5 kilo patlamamış Mısırım ile hazır bekliyor olacam ben *

bakalım füzeler nasıl bişe.