bugün

(bkz: Atatürk sevgisi)
alamanlara kastamonu konya meydanlarında falan

nazi kalıntısı, faşist falan demek

almanyaya gidince de

almanlar bizim en iyi dostumuz falan.

çevir kazı yanmasın yani.
toplumun değer verdiği kavramları ( vatan, din) "sözde" yücelterek kitleleri manipule edebilmenin mümkün olduğu. öff cümleye gel.
gerekli şartlar oluşursa, muhtar bile olamaz denilen birisi bir ülkenin sahibi olabilir.
Rte’den bir şey öğrenmedim de bir dediğini yarın inkar eden birine bu kadar seven halkımızın nasıl bir halk olduğunu öğrendim...
cumhuriyetçilik halkçılık milliyetçilik inkılapçılık. devletçilik ve laiklik yok.
Başlık neden yok oldu.
sesisise.
herkese her istediğini vermememiz gerektiği.
inlerine girmek inlerine.
1-
2-
3-

Uzaar gider.
http://www.youtube.com/watch?v=xMioNthr41I
Hitap yeteneğinin insan üzerimde etkileri
Mesela (bkz: rte) (bkz: adolf hitler)
görsel yeni nesillere hem kötü örnek olunmasına sebep olunan -kötü örnek 1; faize teşvik. kötü örnek 2; ihtiyaç sahibine yardım yapmayıp yardımı engelleme, para-mal-mülk adaletsizliğine teşvik.- hem de bunu demek için bu konuşmayı yaptığı üniversitede boş yere sınav ertelenmesine neden olan kişidir. nedir bu öğrencilerin senden çektiği? yapboz gibi durmadan eğitim sistemi ve sınav sistemi değişikliğinden tut okullarda durmadan müfradat ve konu hafifletmemesinden doğru düzgün hiçbir dersi öğrenememekten devam et üniversiteleri kafana göre ad değiştirme, yer değiştirme ve ayırıp parçalayıp yok etmeyle ve bursları engellemeyle insanların eğitim-öğretim,bilim-ilim öğrenip düşünüp akledip kafa çalıştırıp teknolojiyi geliştirmesine ve insanlara yarar sağlamayı engelleme çabalarından bıktı öğrenciler. biraz yararlı şeyler konuşup yaptığını göremeyecek mi öğrenciler? uygun yollarla okuyup meslek sahibi olup güzelce hayatını sürdüremeyecek mi? televizyonlardaki programlar gibi senin konuşmalarını da dinlemesin izlememeli insanlar çünkü kötüye,zararlıya,harama teşvik içeriyorsun.
bugün yanımızda kimlerin olduğudur.

https://twitter.com/Sabah.../1364534767648190469?s=20