bugün

Ben bile bu kadarını yapamadım amk dedirtmiştir.
yaptıysa bile doğru açıklamadır.

ne yani? tren garı zarar görmedi mi? o tren garı bizim değil mi? üzülmeyelim mi tren garına?

görsel
yani işi ihale edeceğiz yandaş müteahhitlere demektir.
doğru olan açıklamadır. tren garı orda ölen militanlardan daha değerlidir, en azından insanlara faydası var.
(bkz: işte aradığım mizah)
Ölen hewallerin yerine dörder dörder bölünerek yenileri gelir. Ama tren garı, tren garı öyle mi?

Tarikat kur, müridin olayım reyiz.
böyle bir açıklama yoktur birileri g.tünden uyduruyor belli ki kuru fasülyeyi fazla kaçırmışlar.
bir gün ş.refisizce yaptığınız iftiralarınızda boğulacaksınız.
Haydarpaşa yı yaktiranlar canlı bombayı salık etmiştir. Malum rakip seçmelerden kesildi oylar bakınca.
verdiği kaynak g.tü olan dangalak beyanıdır. linke tıklıyorsun fetö medyası çıkıyor koyunlar da peşinden atlıyor. memlekette sazan-koyun sürüsü ne çok. bunlar yeri geldiğinde kuduz köpek gibi havlıyorlar.
hahhahahaha koptum lan.
ayrıca adam haklı, orası milli servet.
fışkıyeyi de kırmışlar yaaa sahnesini hatırlatmıştır.
Oğlum millet olarak paso biz zarar görüyoruz tren garı görmüş cok mu.
trajikomiktir.
ahahaha fena trollemiş lan helal olsun.
Yahu kanal türk'ün manipülasyon yaparak algı yaratmayı amaçladığı sözde haberlerden biri daha. Böyle bir açıklama katiyen yapılmamıştır. Bu dezenformasyona uğratılmış bir beyanattir.
Maksat zalim yaftasi yapıştırıp, diktatörlük algısını pekiştirmektir. Haysiyetsiz insanların tevessül edeceği bir iştir.
yalan haberdir ama espiri anlayaşını tuttum.
birileri muhalifler ile feci taşak geçiyor ama hayırlısı.

erdoğan'ın böyle bir açıklaması yoktur.

kanaltürk'ün kj'si ile erdoğan'ı aynı kare içinde yakalayınca o sözü erdoğan söylemiş olmuyor. zahmet edip haberin videosunu izleyenler zaten anlayacaktır meseleyi.
neresinin yanlış olduğunu çözemediğim bir açıklama. neresinde bir hata, bir yalan var rkdşlr ? mitinge giden türkler ışid tarafından şehit edildi zaten. gardakiler de mi ölmeliydi ? bunu mu istiyorsunuz ?
görsel
dese de, demese de bu adam için sadece bir önerim var.

edit: haydi buna da gülün aktroller.