bugün

artan terör saldırıları ve verilen şehitler üzerine, başbakan rte'nin "bıçak kemiğe dayanmıştır. ramazandan sonra, terörle nasıl mücadele edilir herkes görecek." şeklindeki açıklaması sonrası düşündüren durumdur.

acaba onlar bu ülkenin masum bireyleri ve bu saçma tezgah yüzünden orada bulunan, o kuklacıklarla karşı karşıya gelmek zorunda kalan neferlerinin canını alıyorda sen neden gereksiz yere ramazan nezaketinde bulunuyorsun? yada kime bulunuyorsun, medya üzerinden kızım sana söylüyorum gelinim sen anla tarzı uyarılara giriyorsunda niye hala kuzey ırak'a giremiyorsun. yetki sende, tbmm senin emrinde, artislik yapıp adamları kudurtacağına bin tepelerine o zaman konuş diyesi geliyor insanın.

nezaketi zaten bölücü başı embesil kuklaya yaptın yapacağın kadar. bizim vergilerimzle hala özel adada besliyosunuz. yetmez mi?

amerikan uşaklığından çıkın ve o askerlerin hesabını verin. aksi takdirde sizinde onlardan bi farkınız kalmaz.
rte nin gerekli olan neyi var diye düşündürüp aklıma bir türlü olumlu bir şey getirememe sebeb olan başlıktır.
(bkz: sen busun işte)
bugün verdiğimiz 8 şehitten sonra insanın aklına "bir siktir git" demekten başka bir şey gelmiyor. bu şehitlerin hesabını kim kime nasıl verecek şimdi, bir söyleyin bana? madem ramazandan sonra uygulamaya koyacağın, terörü bitirecek süper projelerin var, niye şimdi yapmıyorsun bunu? oruç başına mı vurdu?

edit: entry sonunda bulunan bkz'ı kaldırdım, ben de bir ramazan nezaketinde bulunayım dedim. o bkz'da ucu rte'nin annesine dayanan bir küfür vardı.
çok düzgün insanlarız ya ramazan bittikten sonra sanki hemen operasyona başlayacağız.
evet ve rte'nin nezaketi yüzünden gençlerimiz ölüyor.
gereksiz falan değildir. bop'un eşbaşkanı eşbaşkanlığını yapmaktadır. gereksiz olan bu ülkenin bazı unsurları ve akp'ye oy atıp hala milliyetçiyim diye dolaşan bazı saflardır.
ancak basit fikirlileri etkileyecek türden nezakettir.

milletle alay etmenin bir versiyonudur.

geç kalınmış bir haykırıştır ki bu söylemlerden benim anladığım şudur: "geç kaldık, ordu dirayetini yitirdi, polis teşkilatı için adım atıyoruz ancak toparlanana kadar çok zaman geçecek. bir posta koymalıyız fakat zamana da ihtiyacımız var. ne yapalım? o zaman ramazan hoşgörü ayı değil mi? hele bi şu ramazan geçsin de göreceksiniz siz!"

ok, belli bir kesimin gazı alınmıştır.
(bkz: laiklik)