bugün

yarılası facebook gruplarındandır.
doğru bir serzeniştir. saçların kapanmasının özünde tahrik etme unsuru var ise recep tayyipin saçları hatta bıyığı bile kimilerini tahrik edebilir.

ayrıca (bkz: türban takan müdüriyet odası)
televizyon izlememi engelleyen tek unsurun önermesi.

belki başkaları bayanların saçlarından tahrik oluyor, fakat bende rte nin saçlarını görünce dayanamıyorum. bir kitap 'indirilmesini' ve erkeklerin tesettüre girmesinin emredilmesini istiyorum.

madem kitapta kadın ve erkek eşit, erkek tüylerinden tahrik olan kişiler içinde o erkeklerin tesettüre girmesi lazım.
(bkz: ediyo)
(bkz: oda)
''oda'' türban takamaz.oda türban takarsa türbanlı oda olur.sonra türbanlı oda diye film çekilir.hemi de korku filmi.çok korkabiliriz.aman siz bu işe girmeyin.sinan çetin girsin.onun çektiği filmler nasıl olsa korkutmuyor.
ayar vermeye çalışan kişilerin, karakter sınırlaması 50 karakter olduğundan başlığı açan kişinin böyle bir kısaltma yapmak zorunda olduğunu anlamadığı cümle.

facebook ta grubun adı gramer olarak doğrudur fakat burda böyle yazılabiliyor ancak. yapıcı eleştirin biraz.

http://www.facebook.com/g...23605801840&ref=share
(bkz: ret nin saçlarından tahrik olan 1 milyon kişi)
madem karakter sınırına takılıyor rte in saçı beni tahrik ediyor o da türban taksın şeklinde açsaymış hem başlık anlaşılır hem de imla hatası yapılmamış olur. bu eleştrinin dozu nasıl? beğenmediyseniz biraz daha yumuşatalım.
facebook'ta önüne gelenin grup açabilmesinin sonuçlarından birisidir.

(bkz: odanın türban takması)
(bkz: gizli recep tayyip erdoğan hayranlığı)
(bkz: ulusa sesleniş izledikten sonra duş almak)
ulusa seslenişlerin dvd'sini erotic shopta aramaya neden olan durumu dile getiren facebook grubu.

(bkz: dalganın tavan yapması)
(bkz: yaran başlıklar)

(bkz: adam haklı beyler) *
(bkz: en acayip başlıklar)
"saçı yerine tüm vücudunu türbanla örterse, belki rahat bir şekilde bakabilirim ekrana" diyerek destek verdiğim önerme.