bugün

Doğrudur...Bu yazıyı eksileneceğimi bilerek yazıyorum.isterseniz sözlükten atın umrumdada degil.öncelikle kendileri 12 yaşında ergenliğe yeni adım atmış küçük bir çocuktur.Nerden anladın diye sorarsanıız...
Bakire kızın titreyen vajina dudakları gibi saçma sapan bir entry ile dikkat çekmeye çalışmış , saçma sapan fantaziler uydurmuştur...Bu entry istedigi kadar tutmamıştır ve Kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi gibi bir başlık açmıştır.(daha bir sürü bekareti konu alan entry var ) Uydurma bir yazı ile istediği ilgiyi görmüştür.Batılaşma deyince aklımıza neden seks geldigini anlamıyorum.Batılıların eğitim için yaptığı çalışmaları kimsenin aklına gelmiyor.Ayrıca burası Türkiye.Dini katmak istemiyorum.Biz çocuk nasıl yapılır diye sordugumuzda " evlenince " diye cevap veren anne ve babalarla...Kızlar sevişemez demiyorum. Herkes istediğini yapabilir.Umrumda olmaz , beni ilgilendirmez.Ama sözlükte bu kadar saçma sapan konuşmaların dönmesi beni sinir etti...içinde Rockandroll geçen başlık aradım ama kimse bir şey yazmamış...Eksileyebilirsiniz...
beşinci nesil olduğunu göz önüne alırsak, sözlüğe on yaşında üye olmuştur. e iyiymiş. biz boncuklu tabancayla geziyorduk o yaşta.