bugün

"belki lens takarsa biraz kurtarır.." tahmininde yanılan kişinin, aniden sevgilisinin "daha iyilerine layık.." olduğunu farketmesi durumunda yaşanacak kaçınılmaz sondur.
renkli göze bu kadar önem veren kişinin en başta neden renkli göze sahip olmayan kişiyle beraber olduğunu düşündüren saçmalık.
terbiyesizlik.
ednan ziyagil tarzı bir davranıştır.
http://www.dailymotion.co...adynlar-icin-sone-u_music

Kadinlar Için Sone

Ben güzel gözlü kadinlari severim
Bir de küçük ayaklilari, uzun boylulari
Hem nasil severim, öyle severim iste
Terler avuçlari, kesilir soluklari

Ben mahzun kadinlari severim
Yavru ceylanca kadinlari, ürkekçe
Bilemezsiniz ne güzeldirler, öpüstükçe

Ben akilli kadinlari severim
Düsünen, az konusan, çok bilen
Her yerde, her zaman nazi çekilen

Içimde büyük, sonsuz atesler yanmali
Ölümüm bile o kadinin yüzünden olmali

Ümit Yasar Oguzcan
(bkz: renkli gözlü kıza aşık olmak)
tenseldir, dış görünüşe önem verdiğinin ve sevgilinin gözlerine nasıl bakılacağını bilmemekten ileri gelir. elbette herkes güzel bir sevgili ister ama sevgili olunduktan sonra bu gibi etten püften sebeplerle ilşkiyi bitirmek saçmalıktır. ya hiç başlama ya da terketme. o gözlere nasıl bakılacağını bilirsen, kendini dünyanın fatihi, kadınının/erkeğinin her şeyi olursun. ondan bir parça gibi. istesende rengi boyutu ya da diğer özellikleri ne olursa olsun gözün orada gördüğünden fazlasının olduğunu hissetiği an kalbi ve vücudu istem dışı bir adrenalin ve bilimum a,b,c,d ....x,y,z hormonlarını salgılar. içinizde tuhaf bir duygu belirir. bırakmak isteseniz de bırakamazsınız, çünkü çoktan bağımlı olmuştursunuz.
bunu bırakırsam belki blanka vlasic'i ayartırım umuduyla yapılabilecek eylem.
sonrası yalnızlıktır demedi deme ibrahim.
sevgili olmasına izin vermekle birlikte çelişkili tutum davranış hıyarlıktır.
kızda bir kusur olduğunun göstergesidir yoksa renksiz göz mü olur hiç. normal olan her göz renklidir ama ya açık ya da koyu renklidir.
Vozol 10000 modeli puff sektörüne damga vurdu. Tam 10.000 nefes çekim vaad eden bu cihaz, fiyat ve performans olarak rakiplerine ciddi fark atıyor. https://trendbuhar.com/urun-kategori/vozol-10000 Şarj edilebilir olması diğer kullan atlara göre büyük avantaj sağlıyor. Başka bir avantajı da üzerinde düğme yoktur.. Elinize alıp ağız kısmından çekim yapmanız yeterlidir. Şık cam bir tasarıma sahiptir. içinde ortalama 10000 çekim yapılacak kadar likit bulunur.