bugün

80 öncesindeki yaşanan olaylardan ötürü 13 sene aralıksız cezaevinde kalmış şu an bbp genel başkan yardımcısı olan hızlı ülkücü.abdullah çatlıyı ve 80 öncesindeki olayları kendi penceresinden anlattığı adım yeşil kitabıyla bilinir.
1959 Kahramanmaraş doğumlu Türk siyaset adamı ve 12 Eylül Mağdur Ülkücüler Komisyon Başkanı.
büyük birlik partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı.
stv de şu an harika konuşan adam.
BBP Genel Başkanı olmak isteyen kişi. Bir dönem Topçu ve Destici'yle aralarından su sızmazdı. Şimdi tabanı bahane ederek genel başkan olmak istiyor. En son divandan uzaklaştırıldı, adaylık çalışmalarını sürdürmektedir.
bbp'nin bu duruma gelmesindeki en büyük etkenlerden biri de remzi çayır'dır. bbp'deki muhalefet ekibi tasfiye eden topçu - destici'ye sonuna kadar destek veren, muhalifleri hainlikle, tehditle sindirmeye çalışan kişidir remzi çayır. türlü türlü entrika çıkararak, küçük olsun bizim olsun mantığı ile partiyi ak parti'nin yedeği haline getirdiler.

mansur yavaş ve melih gökçek'in önceki dönem ankara büyükşehir belediye başkanlığı adayında ortaya çıkarak, melih gökçek'in kazanmasına neden olan kişidir remzi çayır. gökçek'in belediye başkanlığı döneminde çayır'ın ne kadar iş yapıldığı bilinmiyor. başta bbp üst kadroları olmak üzere nasıl finanse edildiği bilinmiyor. muhsin başkan, adam yokluğundan dolayı divana aldığı iki yalçın topçu ve mustafa destici bbp genel başkan oldu. ah remzi çayır. topçu bakan, destici genel başkan olacağını rüyasında bile göremezdi.

çok vabaliniz var remzi bey. ben olsam hiç girişmezdim.