bugün

Sitenin hiçbir yerinde reklam bulamayacağınız, bu işi para kazanmak için değil hobi amaçlı yapan, şimdilik birazcık amatör ama ileriye yönelik çok güzel planlamaları olan bir sitedir. http://fullhdfilmsepeti.zz.vc adresinden ulaşılabilir.
valla reklamı falan hiç sevmem ama cidden meshurfilmler.com da yok arkadaş, reklam falan yok inşallah hiç de gelmez.
böyle bir site yaparak gündeme oturulabilir. aksi taktirde reklamların tüm sezonunu bitirmiş bulunuyoruz.
tüm filmler var diyemem ama en azından sıfır reklam olması çok iyi değil mi? ben de yapabilsem cidden reklamsız yapardım. o ne öyle filme ulaşmak için 300 tane engelden geçiyoruz? ben herkese tavsiye ediyorum cidden meshurfilmler.com u
arkadaşlar cidden bu işi para için değil zevk için yapan birilerine ulaştım. geçen burda yazılarını yazmıştım teşekkür ettiler. kesinlikle 1 reklam bile yok bi girin bakın derim. meshurfilmler.com
arkadaşlar cidden bu işi para için değil zevk için yapan birilerine ulaştım. geçen burda yazılarını yazmıştım teşekkür ettiler. kesinlikle 1 reklam bile yok bi girin bakın derim. meshurfilmler.com
Addblock sayesinde hepsi.
Aşağıda linkini yazdığım sitede reklam bulamadım ve gayet güzel dizayn ve en güncel filmleri bulundurmaktadır. Ayrıca türkiye'de olamayan güncel filmleri bile bulma imkanınız vardır. Sizde Film izlemek istiyor ve reklamlarda dolayı rahatsız oluyorsanız . Herfilmihdizle.com tam size göre bir sitedir. Site hd film izle kalitesinde birçok filme sahip üstelik filmler kategori şeklinde ayrılmış olduğu içinde aradığınız filmi bulmakta güçlük yaşamıyorsunuz. Örneğin Türkçe dublaj izle yebileceğiniz bir sürü film var.
http://www.herfilmihdizle.com/
(bkz: amazon)
öyle bir dünyaa yook yok yok.
meshurfilmler.com sitesine girdim cidden temiz site. gıcık gıcık reklamlar yok. rahat bir şekilde izliyoruz.
sinebol.org
filmifullizle.com temizdir.
uzun zamandın meshurfilmler.com adresinden game of thrones dizisini izliyorum. türk filmlerini de yüklüyorlar. bu zamana kadar reklam yoktu. 1 tane reklam almışlar zaten o da addblock sayesinde gözükmüyor. site rahat ve hızlı. tavsiye ederim.