bugün

aman aman düşman başına gitsin ne beter ne ifrit bir kızdır o. şüphesiz siz o kızdan uzak durun der, molped 52/3te.

edit: galiba aramızdalar fena şekilde eksilemişler, kezban işte.
kokmuş bir kızdır. kaçarak uzaklaşılmalı.

edit- an itibariyle regl olan bi kız eksilemiş. madem ki regl'sın sözlükte ne işi var, yat uyu!

edit-kimdir o kokmuş kız? bana msj yollasın. *
agresif alıngan sinirli...
tatildeyse acınasıdır. tanrının rüzgarlı bir gün yaşatması hususundaki kıyağını bekler.
kokudan geçilmeyen dişi.
osmanlı çöküş döneminin bir benzeridir
edit: çöken siz olursunuz farklı olarak dikkat
regl dönemindeki fin kızı ile aynı durumdadır. bu ne amk?
kesinlikle huysuzdur.
ister türk kızı olsun ister dünyanın herhangi bir yerinde bulunan kız olsun farketmez.o dönemde bütün kızlar aynıdır.
Allah beni hemcinslerim gibi menopozlu teyze triplerine sokmasin diye dua etmemi saglayan kiz tipi.
ped kullanır. eğer ki delikanlıysa bu molpeddir.
neyin var diye sorulmasına çok içerler.
tür değiştirmeye başladığı dönemdir. değişimin son günleri şehvet rüzgarları estirir.
çirkefleşir ve kezbanlığı ikiye katlanır.
edit: regl döneminde olan kezban var sanırım sözlükte. demiştim size çirkefleşir diye hahaha.
regl dönemi kanlı pedini ağzına mı sokuyordur? kokusunu sadece kendisi duyuyordur. o kadar mal değildir herhalde. regl olduğu zaman özellikle erkeklerden uzak durur. hışırtı , eser miktarda koku gitmesin diye.
gözyaşında boğulacaktır.
Kırmızı ışıkta bekleyen Türk şoförüne benzer.
denildiği kadar nalet ve pis olduğu gibi itin kıcına sokulacak derecede de kötü değildir insaf be.
kendisini bu dönemde yalnız bırakmak yapılabilinesi en hayırlı iştir.
kaprisli, alıngan.
Şımarıksa eğer bu durumunu maske olarak kullanır. hani her istediğini ağlayarak elde eden kızlar var ya bunlar da büyüyememiş versiyonlarıdır. belki de aynı tiplerdir bunlar.

nasıl bir toplum olduk nasıl kutsal bildiğimiz, erişilmez sandığımız yerin belirli takvimlerde kanadığını gözümüzün içine soka soka benim amımdan kan geliyor taamıııa diyen kızlar yetiştirdik aradan nasıl edebi namusu ve ahlak'ı çıkardık..?

eskiden göğüsleri belli olmasın diye utanıp kambur duran, pedleri utançtan gizlice el altından alan annelerin kızları şimdi bu durumu trip durumu olarak kullanıyor. ben kanıyorum sende hiç tık yok ben acı çekiyorum senin umrunda bile değil diyen çektiği sancıyı sevgisilisine yüklemeye çalışan türler yetişti. ilginç çok ilginç cidden. ne oluyor kızım tafran kime demiyor kimse..!
eğer görürseniz yapacaklar; ceketinizin cebinden sis bombasını çıkarın, pimini çekin. olduğunuz yerin yakınlarına bırakıp sisin oluşturduğu görüş açısı darlığından faydalanıp kaçın. eğer ki her insan gibi cebinizde sis bombası taşımıyorsanız, şimdiden geçmiş olsun.
çirkindir.
regl dönemine bile ırkları karıştıran 'türk' erkeğini ıslak odunla dövecek olan kızdır.
krizi fırsata çevirmek düşüncesini uygulayamayacağınız tek alandır.