bugün

milli birlik ve beraberliğimize önem veren ama kendi değerlerinden de taviz vermeyen bu ülkenin bir gerçeği olan emo. (bkz: emo sorunu)
gündemi takip etmediği için doğal karşılamak lazım.
(bkz: chekimsher xDe)
(bkz: efet)?
(bkz: referandumda hhayyhııooaarrrr diye çığıran emo)
sözlükten gitme vakti gelmiş heralde dedirten başlık ama içimden gitmek de gelmiyor çok seviyorum buraları... yine de "efet ne lan" diye sormak istiyorum sevgili yazarlar. ne de olsa herkes istediğini söyleyebiliyor sözlükte değil mi? * *
onlar anlamazlar . bu kültür emperyalizmi karşısında onların oy kullanması bile mantıklı değil . biz iyi nesillerdik .solcumuz sağcımız düzenli tertipli temiz giyinirdi traş olurdu . oduncu gömlekler giyerdik ütülü şöyle kışları sıcak tutan .sevgilimizle buluşmaya giderken özenle giyinip giderdik .saçlarımız taralı önümüz ilikli .biz dünyaya medeniyeti öğretmiş bir neslin insanlarıyız. fransızlara sıçmasını tualeti biz öğrettik .ama benim amerikancı kardeşlerim .bizim gençlerimizi punk cı yaptı emo yaptı .erkekleri ibneleştirdi ,oğlancı oldu erkekler .kızlarımız bekaretlerini küçük yaşta vermeye başldı .amerikalı gibi avrupalı gibi orospulaştık.gençlere bakıyoru paspal ,pasaklı ,sakalı saçı bir yanda ,düşük kıçlı pantolonlar . amerikanın serseriliğini amerikanın bir boktan anlamayan böcek beyinli serserilerini örnek aldık. ama onlara da suç bulmamak lazım . bizim gençliğimiz bilinçliydi . bizim gençliğimiz vatanına milletine demokrasisine muhalefetti. 12 eylül den sonra gençlerimiz depolitize edildi .siyaset dayak-sorgu -hapislerde çürüme üçlüsünün dayanılmaz korkusuyla çürütüldü .
yaşı yetmediği için "oy feremiyom yha :X :y :z" triplerine girecek emodur.
http://www.emo.org.tr/

baktım, henüz öyle bir duyuruları olmamış.
güncel Önemli Başlıklar