bugün

(bkz: patlak ampul tayyip)
Türk milletinin büyük bir çoğunluğunun yediği tavırdır.

Halkımıza cahil demek istemiyorum çünkü cahil değiller ama bu kadar cehalet ancak eğitimle olur.*

Neyse efendim, şimdi bu tavıra dönersek; Rte efendi bu halkın duyguları ile oynayarak br yerlere gelmeye çalışıyor ve bunu çok iyi ve profosyönelce yapıyor. Hocası fettullah gülen nasıl ki ağlayıp sızlayıp yandaş topladı ise rte de aynı şekilde mazlum edebiyatı yaparak oy toplamaya çalışıyor. ama güzel milletim şunu lütfen anlayın bu ülkeyi parsel parsel satıyor bu adamlar ve pkk yandaşlığı yapıyorlar gizliden. Kıbrıs elden gitti bakanları babacan ırak a girmeme karşılığında amerikadan bilmem kaç milyon dolar kredi aldı sırf iktidar hırsı için arap şeyhlerine istanbulun türkiyenin en güzel mekanlarını peşkeş çektiler seni beni bizi dahada fakirleştirdiler şimdi de bunları mecliste olmayan partiler yaptı bize yine oy verin diyorlar. Yemeyin sayın yazarlar yemeyin gözünüzü seveyim.

Bu ülkeyi çok seven biri olduğumu düşünüyorum, bazı yazarlar ırkçı faşist bilmem ne bok olduğumu düşünebilirler ama akplilerede söylüyorum, sağcıya da, solcuya da, ateiste de, müslümana da, aleviye de,hrıstiyana da laza da, çerkeze de, zazaya da, kürde de, ermeniye de, vatansızada; " bu ülkeyi bu toprakları evinizi sevgilinizi seviyorsanız, çocuklarınızı, geleceğinizi seviyorsanız bu adamların yani akp nin bu oyunlarını bu vatanı nasıl sattığını görmezlikten gelmeyin. Lütfen objektif bakın.

Bir şey daha söylemek istiyorum bu enrty e çok ekşi oy gelecek akp sever arkadaşlardan * hiç sıkılmayacağım üzülmeyeceğim ama bir tek şey isitiyorum onlardan bu vatana akp iktidarının yaptığı tek bir iyilik söylesinler. Lütfen bana bunu anlatsınlar ki bende bu adamların vatanı satmadıklarına inanayım ve birazcık içim rahat etsin.

akp li arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
Bir insan bu kadar mağrurken hakkından 2 kat fazla mebus alırken,dindarıyız diyip Tanrı'nın dinini ve namuslu insanlarımızın dini duygularını sömürürken,çiftçinin en namuslu yanı olan anasına laf atarken,gecelerde işsiz oğlu için ağlayan anaya oğlun işsiz kalsın diyebilirken,kendisinden nefret eden düzgün insanlara bindirilmiş kıtalar,ey fakir fukara(bkz.ulusa serzeniş),oğlunu askere göndermeyip vatan borcunu ödeyen insanların ölümüne göz yumabilirken,bizi barzani gibi köpeklere rezil ederken ve en önemlisi Yüce Atatürk'ün kemiklerini sızlatabilecek cüreti kendinde bulabilirken nasıl ben mağdurum diyebilirim?
Erken seçim istiyenlere hain derken erken seçimi nasıl kendi menfaati için malzeme yapabilir?
inanıyorum ki biz böyle mağrur insanlara bir kez daha iktidar yapacak kadar geniş bir halk değiliz.Bu seçimde ya cehennemin karanlıklarında general trikupis'in kahkahalarıyla karşılaşacağız ya da atatürk'ün yoluna girmeye ve damarlarımızdaki asil kanın farkına varacağız...

Artık yolun sonu göründü birilerine görünüyor fakat bu yolun sonunu göremeyenlere 22 temmuzda halkımız bir lamba vercektir ama içinde çatlak bir ampulün olduğu lambayı değil içinde atatürk'ün onlarla dalga geçen bakışlarının olduğu lambayı verecektir.Bundan eminim.Çünkü Türk milletinin karakteri yüksektir.Çünkü Türk milleti zorlukları yenmesini bilmişdir.Türk milleti çalışkandır.Türk milleti zekidir...nur içinde yat ata
(bkz: durun adam öldü)
(bkz: tayyip koş)
(bkz: halkın mazlumun yanında olması)
'' tayyiptir ne yapsa yeridir '' diyerek kesip atılabilecek olay.
Küçük Emrahlarla, küçük Ceylanlarla büyüyen bir toplumda olması doğal olan olay.
güncel Önemli Başlıklar