bugün

Adamı sevmem ama bu ismi görünce "Göründüğü gibi olan gücünü halkdan alan bla bla bla" diye yapılan seçim şarkısı aklıma gelmiyor değil.
Nefretlik yaratık.
herkesin ama herkesin" hakkında olumsuz eleştiri yaparsam acaba başıma bir şey gelir mi?" diye düşündüğü bal şeker adam. saray da lüks falan değil gayet mütevaziymiş valla bak mehmet barlas amca söyledi.
ÖNCE YOL YAPTI, ARDINDAN KREDiYLE ARABA SATTI..
BENZiNi 5 TL YE ÇIKARTTI.. HADi GEZ O YOLLARDA...
BARAJIMIZ VARDI , ÖZELLEŞTiRME ADI ALTINDA ELALEME SATTI,
EL ADAMI ELEKTRiĞE YÜZDE BiN BEŞ YÜZ ZAM YAPTI...
SARAY YAPTI, 1000 LiRALIK KADEHTEN KiLOSU 4000 LiRALIK ÇAY iÇTi, KUZU TANDIRLARI YEYiP GiTTi ALTIN KLOZETE SIÇTI...
ŞiMDi SEN AÇ KARNINA DOLAŞ, ÇOCUKLARINI ONCA YIL OKUT BiR YERE ATANAMASIN, KAHVEDE ÇAYI VERESiYE iÇ...
7 HAZiRANDA SIRF ADAM ÇALIŞIYOR DiYE GiT ONA OY VER E Mi..
SONRA DA KOYUN DENiLDiĞiNDE SiNiR OL.
24047 entry görünce bir sayfalik bir entry girdim, sonra tek tek sildim,kime neye ne yazacaktım.alan razi, satan razi..
görsel
görsel
görsel
görsel
hakkım varsa ben hakkımı helal ediyorum.

şüphesiz kusursuz değildir ama bu ülkenin gerçek sahiplerine yani müslüman halka 80 yıl sonra neredeyse nefes aldırmaya başlamıştır.

müslümanlar 1923 ten beri hiç bu ülkenin sahibi olamamıştı.başa bizden insanlar gelmişti ama hiçbi zaman tam anlamıyla ele geçirememiştik.

recep tayyip erdoğan ilk defa müslümanların ülkeyi ele geçirdiğinin göstergesidir.

Allah a çok şükür ki bir daha bu ülkeyi yahudilere bırakmıcaz.

daha ne adnan menderesler ne erdoğanlar çıkacaktır.

Allah senden razı olsun.
ahmet davutoğlu'ndan büyük ayar yemiştir.

(bkz: davutoğlu nun erdoğan a okuma özürlü demesi)
hakkımızı helal etmediğimiz zattır işte gerçek olan budur-haram olsun ağzından girsin-burnundan çıksın kan gelsin burnundan -işte o kadar onun bunun çocuğu!
allah kimse kahretsin bunu işte gerçek olan budur! dinci müslümancı dogmatizmin lideri! kahrol lan istediğiniz kadar da silin yazdıklarımı devmiyorum ulan ysal masal deyip istediğiniz kadar silin! rukü secde yalan talan dolan müslümancı işte gerçeği budur bu herifin lan! boştur.
ümmet-i Muhammed'in medet umduğu liderimiz.

Filistinlilerin Türkiye ve recep tayyip erdoğan'a hazırladığı şarkı: https://www.youtube.com/watch?v=I5-2iR_zpbE
Adamın dibi olan Başkanımız.
Diyanet işleri bakanlığına milyon dolarlık hediye eden insancık.
''sizlere güzel bir müjdem olacak, diyanet başkanına yeni mercedes aldım'' diyen cumhurbaşkanı.

milletimizin en mutlu günüdür bugün. diyanet başkanı ya mercedes'e binemezse diye kara kara düşünüyorduk.
bence bugünü her sene dini bayram olarak kutlayalım.
Deneme.
Edit: diktatör yazamadım direkt olarak.
Filtre mi var acaba zall?
görsel .
yandaşlarına göre "salli ala muhammed"tir (bkz: recep tayyip erdoğan salli ala muhammed)...
miting yapması yasakken miting yapan biri.

anayasada tarafsızlık yemini edeceksin sonra gidip oy isteyeceksin.

bu nasıl bir yüzsülüktür?

bazı kişilere karşı çok pis kinim var.
boşun dibi olan zattır malum zihniyetin putudur efendim.
yaptığı mitinglerde hiçbir partiye oy istememektedir.

ispatı olan buyursun. *
(bkz: biatsa biat itaatsa itaat)
insanların miting yapmasını ve üstü kapalı ve yasalara uydurulmuş bir şekilde akpyi desteklemesine karşı çıktığı kişi. halbuki bu insanlar tamamiyle saf adaleti, eşitliği ve iyiliği savunuyor dimi?? siktirin gidin tek derdiniz bunu sizin yapamamış olmanız, siz çalamadığınız için sesiniz bu kadar çıkıyor, güçlü olup ezen taraf siz değilsiniz bütün yaygaranız bu yüzden amınakoduğumun samimiyetsiz çakma adalet savaşçıları.
güç size geçse bu halkın %50sinden misliyle intikamınızı alırsınız, o nefretten ve çaresizlikten bağırarak köpürttüğünüz dudak kenarlarınızdan ve öfkeden titreyen gözbebeklerinizden anlaşılmıyor mu zannediyorsunuz?

not:bayrampaşasporluyum
yaptığı hiçbir hizmet yoktur efendim. sadece bu kadar dalkavuku nasıl olur ona şaşırılmıştır. bir gün tüm yaptıklaırnızın hesabı sorulacaktır işte o kadar! ölümle demogojiyle hiçbir yere varamayacaksınız! güç sizde ve nsasıl ülkeyi talan ettiğiniz gözükmektedir.