bugün

Lan şu adamdan ne istiyorsunuz? Adamlar türk ordusunu tükürüğüyle boğacaklarını söyledi demirtaş 10 gündür avrupada. Talimat alıyor. Resmen brükselden berlinden talimat alıyor. Sarayın ordusu yenilecek diyorlar. O köpekleri öldürenler sarayın ordusuymuş. Koca türk ordusunu nasıl itibarsızlaştırıyorlar. Herkes hdp yi destekliyor. Sırtını pkk ya yaslayan şerefsizlere chp milletvekilleri bile oy attığını açıkladı. Erdoğan düşsün de gerekirse türkiye de düşsün diyen zihniyetten farkım olmalı benim. Çözüm üretelim dediler müsaade etmediniz istismar ettiniz. Devletin çarkları yavaş döner ama dönmeye başladı mı kimse önünde duramaz. Lan ahmet davutoğlu tüm şehit aileleriyle özel olarak ilgileniyor bizzat şahit oldum hepsinin tüm sorunlarına kendisi bizzat uğraştı içten ağlıyor anlıyor musun? ağlayabiliyor. Rol yapmıyor. Başlarında fetullah belası ışid pkk var bu adamlara bir de doğan grubu ve akılsız muhalefet eklenince üzülüyorum bu adamlara. Yazık abi yapmayın destek olmuyorsunuz bari insafsızca köstek olmayın.

13. Entry de insafsızlığa bir örnek bulabilirsiniz. Saçma sapan sözcü gazetesi gazlamasıyla çalışan insanlar siyasette vrya hayatta asla fikir sahibi olamaz.
Benim de anlamadigimdir. Adam yolsuzluk yapiyorsa ulken icin yapiyor. Adamin ayrica kiyirdigi parayi kendine ayirmasi beni ilgilendirmez. O kendi insani sucu. Eger ulkenin basindaysaniz ve baska ulkelerin ekonomik baskisi altindaysaniz bu tur seylerin yapilmasi gerekiyor. Adam caldigi cirptigindan bana ne. Ben Yaşıyorum rahatca ona bakarim.

Ha ama teror konusunda yanlis strateji uygulanmis olsa bile bu yuzden akp nin yaninda degil de hdp nin yaninda pkk nin yaninda olursan o iste bayagi bir serefsizlik oluyor.
(bkz: muammer kaddafi nin ölümü)
Yüklenecekseniz şafak pavey e yüklenin yüklenecekseniz devlet bahçeliye yüklenin adını şuan hatırlamadığım hdp ye oy verdiğini açıklayan chp genel başkan yardımcısına yüklenin kim pkk ya oy veriyorsa ona yüklenin kim onları açık açık destekliyorsa onlara sövelim burda. Fetullaha sövelim hdp ye oy verdikleri için. Hürriyet e sövelim teröristlere terörist bile demedikleri için. Bizim hedefimiz erdoğan değil. Hdp. Birleşin. Destek olun da yaksınlar dağları şehirleri.
Adamlar pkk yerine kendi ülkesinin cumhurbaşkanına yükleniyor. Işe bak. Az vatan haini yok bu ülkede ha.

"yeter ki erdoğan düşsün de gerekirse türkiye de düşsün." bu kafadaki insanların da Allah belasını versin.
insafsızlar buralara uğramaz. Yeni insafsızlıklar peşindeler. Namert oğlum bunlar. Burda doğru laf konuşulunca umurları duymadı.
http://www.youtube.com/watch?v=w4t3rdXWWD4

görsel

http://www.gazete2023.com...deoyu-izlesin-h40783.html

görsel
2002 de bitme noktasında olan terör bugün hortlamış durumda. ayrıca bu zat değil mi çözüm süreci boyunca pkk silahlanmış yığınak yapmış diyen? aferin mi diyecektik üstüne.
Hakkettiğinin binde biri gibi bile davranılmayan adamdır.

insafsızmış.

Reyhanlı'da ölenleri bile mezhebine göre ayıran, soma'da madenci yakınını bizzat döven, Hopa'da ölen öğretmene "ölmüştür geçmiştir" diyen, berkinin annesini yuhalatan, şehit yakınını tutuklatan, şehit babasına karaktersiz diyen..

Pkk yla görüşüp anlaşan ve dün açık açık "pkk bizi kandırdı, meğer silah depolamışlar" diyen adama mı insafsız davranıyorlar.

Sen daha dur.
ölen şehitlerin ardından, 400 milletvekili olmadığı için diyen biri daha kötülerine layık.
ah kusura bakmayın. Zaten teröristle biz halay çektik, megri megri türkü söyledik, şehide kelle terörist başına sayın dedik. bütün hata bizimdir.
Yokmuş gibi davranmanın yerini tutmaz.
güncel Önemli Başlıklar