bugün

şahsımın birşekilde elde ettiği mesajlardır, gerçi önemli olan nasıl elde
ettiğim değil, mesajların içerikleridir..

--spoiler--
acil işe muhtacım ne olur gitmediğim kapı kalmadı.27 yaşında lise mezunu bayanım ama iş bulamıyorum.şuan iş aramaktan geldim inanın dayanacak gücüm kalmadı.ne olur bana yardım edin.0543xxxxxxx *

teşekkür ederim bu ülkeyi bu hale getirdiyiniz için * *

bu ülkenın halı ne olcak battım ben battım kımın umrundaki ama.. *

gerçekten R.Tayyip Erdoğan mısınız? yoksa şakamı? *

selam başbakanım sizlerden bir ataturk gençliği olarak seslenmek istiyorum
benim eğitim hakkım verilmedi örgun eğitim hakkımı geri almak istiyorum şu anda bir siyasi bir parti chp aklımı karıştırdı ne yapıldıysa sizlerden üzür borçluyum chp partsi bir baykal partisi değil siz bunu sinirinizden söylediniz
chp bir yuce önder ataturkun kurmuş ilk olduğu bir partidir ama ataturkun partisi ihanete uğratıldı ataturkun demiş olduğu bütün ümidim turk gençliğindedir malesef ataturkun partsine ne kadarda olsa sahip çıkmadık saygımız sonsuz ama sayın başbanıım gizli bilgivericem bunu benden duymuş olmayın chp aturk düşünce derneğiyle ortak yolsuzluklar kalksın dokunulmazlık kalsın adlı kampanya balıkesirde imza kampanyası parti yönecileriylen beraber başlamıştır gereğinin yapılmasına bilgilerimle arz ederim.. * *
sayın başkanım sizinle görüşmek itiyorum vaktinizi ayırırmısınız saygılarımla 0535xxxxxxx *

dunya bi yana tayyip amca bi yanaa, seni sevmeyen ölsün.. *
eyy tayyip her ne kadar gerçek olmasan da ben ona söyleyemediklerimi sana söylemek isterim .... Ülkeimizi karış karış sattın , Dış Borcumuzu %300 arttırdın .Amerikalılarla işbirlii içerisine girdin vatana tüm gücünle ihanet ettin . Ülkemizi amerikan sömürsü içerisine soktun . Açık pazar haline getirdin ülkeyi . Gençlerimizi böldün. Yalanlar söledin nasıl oluyorsa oğlun trilyoner oldu . 7 ceddine yetecek kadar para götürdün . Cahil kesimi din adı altında etkileyip onlara kendini müslüman gibi gösterdin ki sen müslüman filan deil tam bir kafirsin senin hocan erbakan bile akp yi siyonistler kurdurdu dedi . O pis suratının ardından tüm seçim vaatlerin boş çıktı . Ülkeyi akıl almaz yalanlarla her alanda dolandırdın .
Ne olursa olsun burayı iran yapamayacaksın burada demokrasimizi araç olarak kullanamayacaksın Sana Son Sözüm :
Eyy tayyip işte bu hiyanet içerisinde sana şunu söylemek isterim :
TÜRKiYE LAiKTiR LAiK KALACAK.. *
--spoiler--

gibi..
--spoiler--
olm kendini recep tayyipmi sanıon ne ayaksın böle bide resim koymuş hahah..

SAYIN BAŞBAKANIM DOĞRU BiLDiĞiN YOLDA DEVAM ET YÜCE ALLAHIN iZNiYLE BAŞARACAKSIN DURMAK YOK YOLA DEVAM MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR SAYGILARIMI SUNARIM

efndim çayeli buyukkoyden x y ben gerçekten siz misiniz bukadar iş yogunluğunda b unlara bakma ya fırsat bulabiliyomusunuz yoksa birileri sizin adınıza mı takıbını yapıyo kolay gelsin.. *

hırsızları savunan hırsızdır sandıga gomuleceksınız emın olun hırsızlarrrrrrr.. *
--spoiler--
kadıköy boğa heykeli arkası, pınar apartmanı beşinci kata bir torba kömür. acil. ocakta yemeğim kaldı!!!
slm hndstndan glrken brşyler gtir buson kntr aq.

gönderen:abdullah * *
çiftçiden gönderilen mesaj;

(bkz: karınıda al git)
(bkz: lan)
sana emzirdiğim sütler haram olsun hani bizim köşkümüz apoya bile çankayayı aldın(annen)
gemiciklerini bekliyoruz(somalili korsanlar)
yumurta,mısır işi yattı kışın dondurma yemek faydalıdır diye acıklama yaparmısın(kemal unakıtan)
güncel Önemli Başlıklar