bugün

her gün açıkça gördüğümüz olaydır. gazetelerde dergilerde her gün bir fethullah gülen yazısı yazılır ve bu hizmet aşığı insanların vatanı ele geçirmeye çalıştığı falan yazılır. hatta dava bile açarlar 8 sene boyunca dava sürer bir delil bulmaya çalışırlar sonra bulamazlar 10 sene sonra mecbur beraat ettirmek zorunda kalırlar. biz doğuştan bu işin içinde olanlar bütün bu olayları kronolojik olarak aklımızda tutuyoruz ancak bize saldıran insanlara aynı şekilde cevap vermiyoruz ve sanırım bu da karşı tarafta bir düşünce ishaline yol açıyor ki mantıklı bir eleştiri getiremiyorlar. son olarak asenanın juriye seçilmemesini bile cemaatin işi olduğunu söylemesinden sonra yapılacak en büyük saldırı karşısında bile şaşırmayacağımı farkettim çünkü bu insanlar artık çamur atmaya alışmışlar. sayın sözlük yazarları derslerden kalmanızı da cemaata bağlarsanız bilin ki şaşırmayacağız saygılar.
(bkz: rant peşindekilerin fethullah gülen i savunması)

(bkz: altın bilezik olarak gülen cemaati)

(bkz: sırtımı dayadım gülene alıp beni götüre)
aynı rantı istedikleri içindir. zira fethullah gülen taraftarları da onları eleştirmektedirler.

(bkz: zira mı)
islami açıdan bir çeşit ruhban, bir nevi put oluşturulması durumu. ayrışın ey halkım! ayrışın ki kolayca bölsünler bizi. atatürk'ü putlaştırın, fethullah'ı putlaştırın, papalaştırın. said-i nursi'yi putlaştırın. etraflarında dönün. başka her şeye gözünüzü kapayın da kalmasın türkiye cumhuriyeti oldu mu? sakın geri kalmayın. itinayla, hadi.