bugün

Bazı insanlar vardır; her dediğine dikkat edersin. Hiçbir zaman kendisiyle celismez, duzgundur. Özü sözü birdir. Bazen saçma gelen şeyler söylese bile, dusuncesine katılmasan da "vardır kendisinin bir bildiği" dersin. Sayarsin, saygı duyarsın.
Bazı insanlar da var ki her konuda bir yorum. Her kknuda bir fikir. Bir bilmişlik. Yeri gelir başkasıni beğenmez. Ama bakarsın hareketlerine, duruşuna, tavrına, içler acısı. işte böyle insan en doğru şeyi de söylese, bir kıymeti bir ehemmiyeti yok gözümde.
Bu arkadaş troll mu, gerçek mi bilemem. Niyet okumam. Ama yaşamımda ve yakınımda böyle tipler var... rahatsız edici... midem bulanıyor... ayyy Kusucam.
galeriye yüklenen resimlere bakarak düşmanlarının kimler olduğunu anlayabilirsiniz.

olum sizi yüce allah bile ciddiye alıp dünyada azap vermiyor. ben aciz kulu mu ciddiye alıcam. bi şeyleri yazıyorsak iyi niyetli müslümanlar için yazıyoruz.
(#30727998) halen hakkında dediklerimizi az bulan varsa okusun.
resimlerini beğenmediğim tipsiz yazar.

bilmiyorki benden güzel değil.
iki gündür millete laf anlatmaya çalışıyor.
Evet böylesi gerçekten çok zor olur. Ağır bir hastalık travma doğumda kafa üstü düşme havale...
http://m.uludagsozluk.com/e/30843339/

harbiden kolay değil ağır omurgasızlık gerektirir..

bir yazar
Bir yazar.

işte bunun gibi beyinler ilahiyattan mezun oluyor, sonra sapkınlık hariç hiç bir işe yaramadan maaş alıp günlerini gün ediyorlar.
Kendisinden tiksiniyorum.
Diyanet tartışmasından prim yapan yazar.
görsel

belli ki yine çok sıkışmış..
günde 3 kere fitil eşliğinde efenim.
geçmiş olsun

bir yazar.
sözlükte ilahiyatçı ararken buldum sonunda dediğim arkadaşımız.çok ilahiyatçıyı madara ettim baştan söyleyeyim zira ilahiyat fakültelerimizde eğitim yetersiz ve uyduruk hadislerden oluşan bir sistem var.

kendisini tanımam bilmem fakat nacizane tavsiyem felsefe,bilim kitapları okumasıdır.okuyorsa can baş üstüne sonra turan dursunun kitaplarını okumalı önerim din bu kitabını okumalı.o kitapla pek çok kardeşimizi bir müslüman olarak zor durumda bıraktım ve bunlar ilahiyat öğrencileriydi hadisçiydiler,kuranı arapça ezberlemişlerdi,ilginç...

zira gördüm ki kendisi uyduruk hadis ve rivayetleri savunmaktadır diyaneti savunmasına gelince diyaneti kuran güzel insana vefa borçludur ama diyanet yolundan sapmıştır...bu arada turan dursun cahil bir adam değildir bir çok ilahiyatçı kendisinden fersah fersah kaçmış,karşısındaki pek çok sünni din adamı boncuk boncuk terlemiştir ve hiç birinin aklına da kuran gelmemiştir çünkü turan dursun bu hadisler ve rivayetler yüzünden dininden olmuştur.

mehmet okuyan,mustafa islamoğlu,edip yüksel gibi aydın ve indirilen dini savunan kişileride takip etmelidir.

ee rabia olmak kolay değil,rabia sizin sandığınız gibi erkek egemen topluma boyun eğen bir insan değildi...
moderatörlerden silik olmayı talep eden yazar.

kırdığım herkes hakkını helal etsin. ben de herkese hakkımı helal ediyorum.

hoşçakalın.

edit: gitmemden ne dostlarım ne de düşmanlarım sorumlu değildir. özellikle sevdiğim yazarlar kendini suçlamasın.
her şey unutulur. unutulsun. kalbinde allah sevgisi olan herkesin allah yar ve yardımcısı olsun.
Yokluğu hissedilen, zevkle takip ettiğim silik.
Umarım döner.
şu anda instelayı trollemekle meşgul, çok özleyen varsa fazla hasret çekmesin,

gene aynı tırı vırı daha plağın arka yüzünü çeviremedi.